• Головна
  • У центрі Полтави навпроти кафе «Старт» влаштували смітник у арці (ФОТО)
16:00, 2 серпня 2019 р.
Надійне джерело

У центрі Полтави навпроти кафе «Старт» влаштували смітник у арці (ФОТО)

У центрі Полтави навпроти кафе «Старт» влаштували смітник у арці (ФОТО)

У арці будинку по вулиці «Майдан Незалежності, 7», що у центрі Полтави, зявився несанкціонований смітник. Жильці будинку викидають пакети із побутовими відходами просто на землю. Від цього у арці постійно стоїть сморід.

При цьому – буквально за кілька метрів від стихійного смітника розташовується кафе «Старт» із літнім майданчиком.

Раніше у арці стояли контейнери КАТП-1628, але потім їх перенесли у інші місце. Про це і зараз повідомляє оголошення, яке розміщене на мотузці над несанкціонованим смітником.

-Звернення про перенесення контейнерів було від самих мешканців будинку. Причиною було, у тому числі, і сусідство із кафе, з якого просто до контейнерів ходили «справляти потреби». Ми перенесли контейнерина інше місце, Майдан Незалежності, 1а. І частина мешканців будинку свідомо носять сміття туди, а інші – просто кидають на землю у арці. Сміття звідти ми, звісно, приберемо і сподіваємося, що люди таки не лінуватимуться пройти 200-300 метрів, щоб не залишати сміття буквально у себе під вікнами, - пояснив нам телефоном керівник КАТП 1628 Тарас Бойко.

Ми також зв’язалися із начальником інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом містаАнтоном Тонконогом. І запитали – чи оштрафують несвідомих жильців за утворення смітника у центрі міста.

-Для цього потрібно, щоб мешканця будинку, який викидає сміття, побачив інспектор і склав на нього протокол. Рішення про накладення штрафу потім приймає адмінкомісія, його розмір може складати від 340 до 1360 гривень, - пояснив керівник інспекції.

Доки ж несідомих мешканців переконанням чи штрафами привчать до порядку, у арці залишається смітник, який "радує" пахощами перехожих полтавців.

Раніше у Полтаві місцевий житель закликав продовжити забудову Артскладів через смітники та безхтьків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #смітник #кафе #центр #контейнери
Оголошення
live comments feed...