• Головна
  • «Там смітник, безхатченки і амброзія!» - полтавець закликав міську владу продовжити забудову Артскладів
16:30, 1 серпня 2019 р.
Надійне джерело

«Там смітник, безхатченки і амброзія!» - полтавець закликав міську владу продовжити забудову Артскладів

«Там смітник, безхатченки і амброзія!»  -  полтавець закликав міську владу продовжити забудову Артскладів

1-го серпня у Полтавській міській раді відбулося засідання регламентної комісії під головуванням Сергія Луценка. Під час засідання члени комісії розглянули кілька електронних петицій, які надійшли до міської ради.

«Там смітник, безхатченки і амброзія!»  -  полтавець закликав міську владу продовжити забудову Артскладів, фото-1

Начальник управління звернень громадян Ігор Верига пояснив, що петиції не повністю відповідають визначеним міською радою правилам. Зокрема зауважив, що у петиції має міститися одне звернення, а не кілька пунктів. Як приклад, члени комісії розглянули петицію полтавця Віталія Вдовенка. Він є мешканцем району Арсткладів. У своїй петиції чоловік закликає міську раду продовжити процес забудови Артскладів або передати їх на утримання організаціям, які протестують проти будівництва. У дискусії із автором проекту Ігор Верига пояснив, що міська рада не може приймати рішення щодо утримання об’єктів громадськими організаціями. До того ж, текст петиції має містити одне звернення, а не кілька.

«Там смітник, безхатченки і амброзія!»  -  полтавець закликав міську владу продовжити забудову Артскладів, фото-2

Автор петиції пообіцяв врахувати зауваження і скласти її відповідно до вимог. А у своєму зверненні до членів комісії пояснив – чому наполягає на продовженні забудови Артскладів.

-Представники громадських організацій, які протестують проти будівництва, захищають пам'ять мертвих – трагічно закатованих людей. Я це підтримую! Але говорити мають не тільки мертві, а й живі. Я мешкаю біля цієї території і знаю, який кримінальний шлейф має територія Артскладів. Там затримували рецидивіста, який виготовляв наркотики, там побили безхатька, який потім помер. Біля цієї території, на якій зараз залишається смітник, живуть люди. І щоранку я замість того, щоб насолоджуватися кавою, бачу, як, вибачте, випорожнюється безхатько. Біля зарослих амброзією Арсткладів розташовується пологовий, де народжуються маленькі полтавці, які цим всім дихають! Тому я у своїй петиції закликаю продовжити забудову цієї території! – пояснив Віталій Вдовенко.

Якщо перероблена за вимогами петиція набере 250 голосів, її розглянуть на комісії і в разі схвалення передадуть на розгляд сесії міської ради. Нагадаємо, раніше представники єврейських організації розповіли про страшні факти розстрілів на Артскладах та закликали зупинити будівництво території до проведення вишукувальних робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Артсклади #територія #будівництво #петиція #звернення
Оголошення
live comments feed...