• Головна
  • Оновлене хірургічне відділення скоро запрацює обласній лікарні
11:00, 28 липня 2019 р.
Надійне джерело

Оновлене хірургічне відділення скоро запрацює обласній лікарні

Оновлене хірургічне відділення скоро запрацює  обласній лікарні

У Полтавській обласній лікарні імені Скліфосовського розгорнувся масштабний ремонт хірургічного і торакального відділень. Роботи тривають щодня, для того, аби тут вже у вересні знову лікували людей. Головний лікар Григорій Оксак розповідає:

« - Ремонту тут не було з часу відкриття закладу – тобто з 1978 року. Зараз всі роботи виконані на 80%. Завезли нові меблі – ліжка, тумбочки. У Приміщенні змінювали все - від системи елекропостачання та комунікацій до покриття стін, підлоги і стелі. У процесі ремонту ми запланували палати покращеного перебування. Загалом, у одній палаті буде по три пацієнти. Відділення спланували по – новому. Окремо буде відсік адміністративних приміщень і окремо для хворих. Тридцять ліжок буде у хірургічному відділенні і п’ятнадцять – у торакальному. Ремонт виконується за кошти обласного бюджету.

У новому відділенні буде і нова апаратура, що її теж придбали.

Також Григорій Оксак розповів про аргоноплазмовий стерилізатор, встановлений у операційному блоці. Пристрій дає можливість низькотемпературної стерилізаціі та стерилізації гумових елементів. Його придбали за кошти Проекту Світового банку.

Раніше ми розповідали Нові "швидкі" найближчим часом закуплять для Полтавщини

Найскладніші операції на мозку відтепер робитимуть у Полтаві завдяки новому обладнанню

Унікальне обладнання для очного відділення закупили у Полтаві

#медицина #обладнання #лікування
Оголошення
live comments feed...