• Головна
  • 93 сучасних «швидких» «Пежо» закупить Полтавщина
11:00, 27 липня 2019 р.
Надійне джерело

93 сучасних «швидких» «Пежо» закупить Полтавщина

93 сучасних «швидких» «Пежо» закупить Полтавщина

Нове медичне обладнання, що придбали для потреб полтавської медицини в рамках реалізації субпроекту « Запровадження іноваційної моделі надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» та Проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» вчора презентували журналістам. Зокрема, і нові карети екстреної. Це – суперсучасні машини класу «Пежо» В

« Співпраця зі Світовим банком дуже позитивно впливає на розвиток нашої полтавської медицини. Що нам вже вдалося? Вдалося підвищити фаховий рівень нашого персоналу на тренінгах та курсах підвищення кваліфікації. А високотехнологічне обладнання, яке ми встановлюємо у закладах третинного рівня розширило спектр послуг, які ми тепер можемо надавати людям. Зокрема, це дозволяє виявляти і успішно лікувати сурцево - судинні недуги» каже начальник департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

Читайте також: Полтавців анонімно обстежували на гепатит С. Кожен десятий - інфікований.

Незабаром у автопарках лікарень з’являться 93 карети екстреної допомоги. Дві отриманих нині тестують у обласній лікарні.

«Машини повністю укомплектовані усим необхідним. Тут є  дефібрилятори, ЕКГ апарати. Усе – найсучасніше, зручне для використання. У машині все продумано до найменших дрібниць, аби було комфортно і пацієнту і персоналу. Для пересування у сільській місцевості авто буде повноприводним. Вартість однієї машини – 2 мільйони гривень. Світовий банк позичає кошти, який ми повертаємо частинами. Повинно також бути співфінансування – десять відсотків надає область» - розповів Віктор Лисак.

Раніше ми розповідали Унікальне обладнання оттримало офтальмологічне відділення обласної лікарні.

#медицина #обладнання #лікування
Оголошення
live comments feed...