• Головна
  • Стало відомо, що сталося із дівчатками-двійнятами, від яких на Полтавщині відмовилася мати
17:30, 19 липня 2019 р.
Надійне джерело

Стало відомо, що сталося із дівчатками-двійнятами, від яких на Полтавщині відмовилася мати

Стало відомо, що сталося із дівчатками-двійнятами, від яких на Полтавщині відмовилася мати

Нагадаємо, 27-го травня у Кременчуцькому перинатальному центру народилася двійня дівчаток. 34-річна мати просто у медичному закладі написала відмову від дітей. Пояснила, що не має чим забезпечувати новонароджених.

Дівчатка народилися недоношеними: одна важила 1150 грамів, інша – 1100 грамів, тому потрібні були значні кошти для їх виходжування.

До збору коштів для двійняток долучився всеукраїнський благодійний фонд «HelpGroup», небайдужі люди із усієї Полтавщини передавали для дівчаток кошти та необхідні речі. Завдяки спільним зусиллям медиків та небайдужих людей життя дівчаток вдалося врятувати. Двійняток назвали Олею та Ірою, а представники «HelpGroup» продовжили допомагати маленьким підопічним.

Як повідомляють у фонді, 11-го липня обох дівчаток перевели із Полтави до Кременчука.

-Полтавські лікарі зробили усе для виходжування малят, за що їм усі безмежно вдячні. Зараз наших двійняток взяли під опіку кременчуцькі лікарі. Дівчатка почувають себе все краще і краще – ростуть, набирають вагу та силу! – повідомили у фонді.

Зараз маленька Іра важить вже 2 600 грамів, а Оля – 2 455.

У фонді зараз займаються замовленням та доставкою необхідних ліків для дівчаток. І сподіваються, що майбутнє маленьких буде щасливішим, ніж складні перші дні життя.

-Ми всі дуже сподіваємось, що дівчатка швиденько підростуть та почнуть своє щасливе, безхмарне дитинство - адже не гоже, щоб на дітей випадало так багато випробувань! – говорять у фонді.

#Полтавщина #дівчатка #двійнята #допомога #фонд #медики
Оголошення
live comments feed...