• Головна
  • На Полтавщині мати відмовилась від новонароджених дівчаток-двійнят. Їм потрібна допомога
18:38, 31 травня 2019 р.
Надійне джерело

На Полтавщині мати відмовилась від новонароджених дівчаток-двійнят. Їм потрібна допомога

На Полтавщині мати відмовилась від новонароджених дівчаток-двійнят. Їм потрібна допомога

Цю трагічну і зворушливу історію розповіла представниця благодійного фонду HelpGroup Ангеліна Дудка.

-Я співробітник HelpGroup вже чотири роки. Іноді втомлююсь від фонду, засмучуюсь та часто плачу, коли справа стосується дітей, адже і я мама… Сьогодні до нас надійшов дзвінок із дитячої реанімації. До них поступили двійнятка, вагою – по 1 кілограму! Від них відмовилася мати… Їх потрібно вигодовувати, рятувати. Допомогти нікому…, - пише Ангеліна Дудка на сторінці благодійного фонду у соціальній мережі "Фейсбук"

Двоє дівчаток-двійнят 27-го травня народилися передчасно у Кременчуцькому перинатальному центрі. Їх 34-річна мати відмовилася забирати дітей, про що 29-го травня склали відповідний акт у присутності представників поліції, служби у справах дітей та міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. У поясненні мати вказала: «Не маю можливості матеріально забезпечити двійню дітей».

Важкий стан дівчаток підтверджують медичні документи. Двійнята народилися із малою вагою, зараз їх стан важкий, одна із дівчаток має проблеми із диханням.

Небайдужих полтавці прохають допомогти новонародженим двійняткам. Зробити це можна за наступним посиланням https://helpgroup.com.ua/help/ або на карту фонду HelpGroup 5169 3305 1652 6859.

Раніше ми розповідали про дружину "кіборга" та маму двох діток, яка потребує допомоги.

#Полтава #дітки #двійнята #допомога #відмова #мати
Оголошення
live comments feed...