• Головна
  • ТОВ «ЗароГ» розширює асортимент своєї продукції у мережах АТБ і «Фуршет»
Новини компаній
16:20, 19 липня 2019 р.
Надійне джерело

ТОВ «ЗароГ» розширює асортимент своєї продукції у мережах АТБ і «Фуршет»

Новини компаній
ТОВ «ЗароГ» розширює асортимент своєї продукції у мережах АТБ і «Фуршет»

Продукція ТОВ «ЗароГ» користується незмінним попитом на ринку молокопродуктів. Передусім тому, що головний принцип роботи підприємства – використання винятково натуральної сировини. «ЗароГ» приймає молоко з фермерських господарств, частина з яких є власними. Відтак, попит на продукцію «ЗароГ» постійно зростає, що не може не тішити виробників. Саме через це відкриваються нові напрями співпраці з торговельними мережами. Розповідає керівник Полтавської філії керівник Полтавського представництва компанії «ЗароГ» Таміла Рева:

« - У нас з’явився новий напрям співпраці – відтепер у мережі ТОВ АТБ продаватимуться сири кисломолочні 5% (400 грамів), 10% (400 грамів) і масло 72, 5% (200 грамів). Все це можна придбати у мережі супермаркетів АТБ. Ми пішли назустріч нашим споживачам та їхнім побажанням, адже АТБ – один з найпоширеніших магазинів, а саме цієї нашої продукції там не було» .

Таміла Рева запрошує усих охочих на дегустацію, яка відбудеться у магазині АТБ за адресою м. Полтава, вул. Грушевського, 17. Дегустація пройде 24 липня о 15 годині.

« - Також хотілося б, що б споживачі знали, що наша продукція відтепер є і на полицях новоствореного АТБ у Полтаві по вул. Сакко» - наголошує Таміла Рева.

А ще багато нового у мережі « Фуршет»:

« - Відтепер десертні сирочки різних смаків: ваніль, какао, полуниця, мокіато а також кисломолочний сир представлені  у супермаркетах«Фуршет». Сподіваємося, що з розширенням асортименту продукції коло наших прихильників ширитиметься, адже « ЗароГ» піклується про вас і ваше здоров’я, це продукція для всієї родини!»

Ще раз нагадуємо: вас чекають на дегустації ТОВ «ЗароГ», яка вібудеться 24 липня о 15 годині у магазині АТБ за адресою м. Полтава, вул. Грушевського,17 !!!

Раніше ми розповіли: " Вся правда про молоко, яке ми п'ємо"

#ЗароГ #молоко #сири
Оголошення
live comments feed...