• Головна
  • Покращення вже завтра: українським педагогам суттєво піднімуть зарплати
16:30, 10 липня 2019 р.
Надійне джерело

Покращення вже завтра: українським педагогам суттєво піднімуть зарплати

Покращення вже завтра: українським педагогам суттєво піднімуть зарплати

10-го липня під час засідання Кабінету міністрів прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що уряд планує затвердити нову систему оплати співробітників освіти. Завдяки цьому із 1-го січня 2020-го року педагоги отримають на 20-70 відсотків вищі заробітні плати. Про це повідомляє «Обозреватель».

-Тобто це вже буде не питання єдиної тарифної сітки, де багато прив'язок не дають нам можливості вивести українського вчителя на гідний рівень оплати праці. Ми запропонуємо нову систему - сьогодні уряд її розгляне і ми її ухвалимо. Це буде означати, що з січня 2020 року українські вчителі отримають підвищення від 20 до 70%. Особливий акцент буде зроблений на молодих вчителях, які не мають ще власного стажу і коли приходять на роботу, то мають мінімальну зарплату. Зараз так не буде. Молодий учитель матиме можливість отримувати більшу заробітну плату, ніж він має сьогодні", – цитує видання голову уряду.

Раніше міністр освіти та науки Лілія Гриневич повідомила, що уряд прийняв рішення про прив’язку заробітних плат до прожиткового мінімуму. За планами уряду до 2023-го року найменший оклад педагога буде складати 4 прожиткових мінімуми.

Зростатиме заробітна платня поступово:

у 2020-му - 2,5 прожиткових мінімумів;

у 2021-му - 3 прожиткових мінімуми;

у 2022-му - 3,5 прожиткових мінімуми;

у 2023-му - 4 прожиткових мінімуми.

Нагадаємо, що зараз прожитковий мінімум в Україні становить 1936 гривень.

Раніше у Полтаві Лілія Гриневич розповіла про зростання в Україні кількості першокласників.

#Україна #уряд #заробітні плати #вчителі #педагоги #зростання
Оголошення
live comments feed...