• Головна
  • На перехресті вулиць Нижньомлинська та Стрітенська працівники «Полтававодоканалу» ремонтують колектор та водогін
16:31, 8 липня 2019 р.
Надійне джерело

На перехресті вулиць Нижньомлинська та Стрітенська працівники «Полтававодоканалу» ремонтують колектор та водогін

На перехресті вулиць Нижньомлинська та Стрітенська працівники «Полтававодоканалу» ремонтують колектор та водогін

На цьому місці комунальники замінили 16 м каналізаційного колектору. Найближчим часом тут облаштують новий каналізаційний колодязь. Також буде замінено 20 метрів водопроводу.

Каналізаційний колектор діметром 400 мм, прокладений на перехресті Нижньомлинської та Стрітенської, — один з найстаріших у Полтаві. Він був зроблений з кераміки, а прокладали його ще в 30-их роках минулого століття.

— Ми проклали тут 16 метрів нового пластикового колектору. Його гарантійний термін — піввіку. Також тут зруйнувався каналізаційний колодязь, що не дивно: він вже майже тричі, як відслужив свій термін експлуатації. Ми його демонтуємо, і облаштуємо новий, — розповів майстер з ремонту каналізаційних мереж «Полтававодоканалу» Олег Дяченко.

Ремонтні роботи у цьому місці дещо ускладнюються проляганням поруч із каналізацією комунікацій інших установ:

— Тут поруч і водогін, і газова труба, і електрокабелі. Звичайно, розкопки потрібно проводити дуже обережно, — зауважив майстер.

Наразі зношеність каналізаційних мереж у Полтаві — понад 60 %.

— Наша робота — складна, але почесна. Тому ми робимо усе можливе, аби наші споживачі не відчували незручностей з водовідведенням, — зауважив слюсар служби каналізації Сергій Решетник.

У зв’язку з ремонтом на каналізації на перехресті Нижньомлинської та Стрітенської, паралельно проводиться й ремонт водогону, що пролягає поруч:

— Ми плануємо замінити тут близько 20 метрів водопровідних труб. Замість старих чавунних, також будуть прокладені сучасні, пластикові. Побудуємо і новий водопровідний колодязь, — сказав старший майстер з ремонту водопровідних мереж «Полтававодоканалу» Дмитро Буцький. — Жодних незручностей з водопостачанням під час ремонту мешканці не відчують.

«Полтававодоканал» нагадує: у разі виявлення аварійних ситуацій на водогонах чи каналізації, заради оперативного усунення негативних наслідків, звертайтеся до аварійно-диспетчерської служби. Це може запобігти негативним наслідкам аварій. Телефони: 56-96-00, (050) 49-55-700, (098) 16-55-700.

Публікація за матеріалами прес - служби " Полтававодоканалу"

Раніше ми розповідали Водоканал нагадав, що превіряти прилади обліку треба раз на чотири роки

#водоканал #ремонт #ями
Оголошення
live comments feed...