• Головна
  • КП «Полтававодоканал» нагадує: повірка приладів обліку води має проводитися раз на 4 роки
17:38, 24 травня 2019 р.
Надійне джерело

КП «Полтававодоканал» нагадує: повірка приладів обліку води має проводитися раз на 4 роки

КП «Полтававодоканал» нагадує: повірка приладів обліку води має проводитися раз на 4 роки

До повного комплексу послуг повірки лічильника холодної або гарячої води входять розпломбування, зняття лічильника, його повірку в лабораторії водоканалу, встановлення та пломбування. Розпломбування та пломбування може здійснювати лише працівник «Полтававодоканалу».

Щоб замовити послугу повірки лічильника на підприємстві КП ПОР «Полтававодоканал», споживач може особисто звернутися в службу обліку та реалізації за адресою: вулиця Спаська, 9 або зателефонувати за номерами: (0532) 61-28-21, (067) 549-92-67, (050) 403-03-75.

– Після того, як споживач звернувся за цією послугою до водоканалу, з ним узгоджується дата й час виїзду майстра до оселі цього споживача. Спеціаліст у призначений термін приїжджає, виконує роботи з демонтажу лічильників. Знятий лічильник майстер привозить на повірку до нашої лабораторії, – розповів начальник інспекції з контролю за водокристуванням КП ПОР «Полтававодоканал» Богдан Чупринюк.

У лабораторії підприємства за добу повіряють близько 100 лічильників. Повірка лічильника проходить в трьох режимах: мінімальному, номінальному і максимальному:

– Мається на увазі, що лічильник проливають під трьома потоками води різної інтенсивності. Тобто, слабким потоком, середнім, і сильним. Таким чином, мета проведення періодичної метрологічної повірки засобу обліку – підтвердження коректного обліку води даним приладом в різних режимах роботи. За необхідності та можливості проводиться сервісне обслуговування, – пояснив Богдан Чупринюк.

Вартість повірки лічильників залежить від кількості таких приладів у помешканні споживача.

Вартість повного комплексу робіт з повірки одного приладу обліку становить 265,32 грн, 2-ох приладів обліку – 378,10 грн, 4-ох приладів обліку – 619,04 грн.

– Комплекс робіт включає в себе послуги фахівця нашого підприємства з демонтажу, монтажу засобу обліку, повірки в лабораторії підприємства та транспортні витрати. Сама метрологічна повірка приладу обліку в лабораторії «Полтававодоканалу» коштує 67 гривень 83 копійки, – зауважив начальник інспекції з контролю за водокристуванням.

Якщо в процесі повірки встновлено, що лічильник відповідає допустимим нормам та вимогам, споживачу видають Свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки. Відповідно, майстер встановлює прилад на місце монтажу водомірного вузла, та опломбовує номерною пломбою підприємства.

Якщо встановлено, що прилад обліку обраховує об’єм води з відхиленням від допустимих похибок, споживачу надається довідка про непридатність лічильника до подальшої експлуатації. У такому випадку виникає необхідність у новому приладі обліку води.

– Повірка в лабораторії «Полтававодоканалу» проводиться без затримок та черг. Тож чекаємо всїх споживачів, у кого наближається термін проходження планової метрологічної повірки засобів обліку води, – наголосив Богдан Чупринюк.

Раніше ми розповідали Провели змагання Кращий за професією серед Водоканалів

#водоканал #перевірки #документи
Оголошення
live comments feed...