• Головна
  • Полтавці запрошують на квест Конституції
17:30, 26 червня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавці запрошують на квест Конституції

Полтавці запрошують на квест Конституції

27-го червня у парку «Перемога» із 18:00 до 20:00 проведуть квест Конституції. Учасникам доведеться бігати, шукати підказки, розгадувати загадки, виконувати цікаві завдання, а паралельно – згадувати Конституцію української держави. При цьому – не лише сучасну, але й Конституцію Пилипа Орлика, УНР, ЗУНР та Карпатської України.

Зареєструватися для проходження квесту можна за посиланням https://forms.gle/FRBU9gTesQFrQjHx5

Участувати у квесті можуть команди у складі 2-4 чоловік (діти до 14 років можуть участувати лише у супроводі батьків). Участь – безкоштовна, а переможців очікують призи.

Правила квесту

1. Квест побудований на знанні трьох ключових документів: нині чинної Конституції України, Конституції Пилипа Орлика 1710 року, та Конституції УНР. Також важливо знати уклад та особливості побуту Війська Запорозького.
2. Кожна команда має пройти 11 локацій, на яких виконати завдання та зібрати ключову фразу гри.
3. На кожній локації на команду чекає ведучий, котрий стежитиме за правильністю виконання завдання, а також вкаже напрямок подальшого руху.
4. Усі локації передбачають нарахування певної кількості балів за правильне виконання завдання. Саме бали, а не швидкість проходження, визначають переможця цього інтелектуального змагання.
5. Усі команди стартують роздільно, з інтервалом у 5 хвилин.
6. На маршруті заборонено користуватися інтернетом та шукати правильні відповіді. Тільки власні знання та інтуїція вам у поміч.

Нагадаємо, раніше у Полтаві вперше провели модний квест.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #квест #Конституція #пошук #парк Перемоги
Оголошення
live comments feed...