• Головна
  • У Полтаві вперше провели модний квест
09:15, 23 квітня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві вперше провели модний квест

  У Полтаві вперше провели модний квест

Полтаву заслужено вважають історичною та культурною перлиною. Побачити тут різні тематичні заходи, в тому числі й квести, влаштовані з метою розгадати загадки минувшини чи доповнити свої знання фактами з біографій відомих людей, можна досить часто. Утім, квест на тему моди у місті провели вперше за всю його 1100-річну історію. Ініціаторкою квесту стала очільниця Fashion Center "Age of  Beauty" Ольга Агеева. Саме її вихованці мали подолати чималу відстань містом та виконати ряд характерних для галузі завдань. 

  У Полтаві вперше провели модний квест, фото-1

«Чесно кажучи, коли мені запропонували створити маршрут на модну тему я трохи вагалася. Окрім так званого полтавського «Бродвею» - кам’янки та кількох бутиків прив’язати щось інше до маршруту, щоб зробити квест цікавим та наповнити його «родзинками», було нічого. Саме в цей момент мені допомогла Ірина Різник, моя колега та мама однієї з моделей FashionCenter "AgeofBeauty", Анастасії. Саме вона спланувала карту руху, а Ольга Агеева дала вихідні дані – імена відомих у світі моделей, стильних полтавок, дизайнерів, акторів та акторок. Закипіла робота. За два тижні з цього усього народилася двогодинна розвага», - каже Ольга Гладченко, співавторка та ведуча модного квесту.

  У Полтаві вперше провели модний квест, фото-2

Участь у квесті взяли близько десяти вихованців модної агенції. Під час руху маршрутом хлопцям та дівчатам доводилося дефілювати, перевтілюватися, розгадувати загадки, знаходити асоціації, відповідати на питання, що стосувалися світової моди, в тому числі й англійською. Найскладнішими завданнями квесту були інтерв’ю та захист створеного власними руками модного луку. Лагерфельд, Монро, Макквін, Джеккі Кеннеді, Діор, Дітріх та багато інших оживали на полтавських вулицях. Утім, не обійшлося й без курйозів. Учасники діляться враженнями:

«Нам все сподобалося. Але особливо весело було знаходити дорогу, коли трохи загуляли на маршруті», - сміються хлопці та дівчата.

Між тим, наставниця модної полтавської молоді, Ольга Агеева навпаки, дуже хвалить вихованців за те, що зуміли знайти вихід:

«За правилами квесту учасники мали спиратися лише на свої знання, фантазію, винахідливість. Тому – на початок руху прийшли без гаджетів. А потім – обрали не вірну дорогу, й не могли знайти потрібний магазин)). Але вони молодці! Зорієнтувалися! Попросили у перехожих телефон, набрали по пам’яті номер і взяли «підказку». Тобто кмітливість теж важлива «фішка» в модельному світі».

         За перемогу у квесті було передбачено два призи: командний – за вміння вирішувати спільно складні завдання і спільно працювати, і індивідуальний. За знання, найбільш влучні відповіді, власні думки та фантазійні образи авторську професійну фотосесію отримала Галина Романець. А загалом, вітаємо дружну команду з черговою перемогою, якої досягли усі разом!

О. Мороховська   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Fashion Center "Age of Beauty" #мода в Полтаві #квест у Полтаві

Коментарі

Оголошення
live comments feed...