
12:00, 13 червня 2019 р.
Надійне джерело
У Полтаві на заводі вдарило струмом електрика

12-го червня на ПАТ «Полтавахіммаш» отримав травми 42-річний електромонтер. Чоловіка госпіталізували до Полтавської обласної клінічної лікарні. Там медики поставили йому діагноз: ураження електричним струмом. Стан потерпілого – середньої тяжкості. Про це повідомляють в управлінні з питань цивільного захисту населення Полтавської ОДА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:21, 22 червня
15:08, 22 червня
10
10:23, 22 червня