
09:19, 22 грудня 2018 р.
Надійне джерело
На Полтавщині чоловіка вдарив струмом трансформатор

Трагічний випадок стався вчора, 21-го грудня у Опішні Зіньківського району. Місцевий 56-річний житель намагався самостійно включити розподільчий трансформатор і отримав ураження струмом. Чоловіка госпіталізували до Зіньківської ЦРЛ з діагнозом електротравма, забій поперекової ділянки хребта. Стан здоров’я потерпілого – середньої тяжкості. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
14:17, 20 червня
17
10:05, 18 червня
3
15:21, 22 червня
12:36, Сьогодні
6
13:33, 21 червня
179