• Головна
  • Полтавців запрошують на акцію " Хто замовив Катю Ганзюк?"
16:30, 16 травня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавців запрошують на акцію " Хто замовив Катю Ганзюк?"

Полтавців запрошують  на акцію " Хто замовив Катю Ганзюк?"

18 травня одночасно 40 українських міст на 8 столиць запитають " Хто замовив Катю Ганзюк". 

До цієї акції долучається і Полтава. На фейсбук сторінці організатори пишуть: 

" Ми закликаємо всіх, хто знав та любив Катю, хто читав та лайкав її у фейсбуці, а також всіх, хто не знав і не любив Катю, чи дізнався про неї тільки після нападу, але шокований самими фактом замовних вбивств проукраїнських активістів у сучасній Україні,

— ВИЙТИ 18 ТРАВНЯ О 12:00 НА ПЛОЩІ СВОЇХ МІСТ та поставити питання «Хто замовив Катю Гандзюк?». Поставити це запитання і до СБУ, і до ГПУ, які вже 9 місяців ведуть розслідування. Поставити це запитання і до нового обраного президента Володимира Зеленського та його майбутньої адміністрації, що зараз формується.Ми закликаємо вийти на площі всіх, хто не готовий миритися зі спробами силових відомств «злити» та зам'яти справу про замовне вбивство, організоване політиками на найвищих державних посадах. Ми закликаємо вийти та нагадати всім, що нас не можна вбивати.

Що Україна, в якій за два роки організовано та не розслідувано більше 50 замовних нападів на проукраїнських активістів, — потребує негайних змін. Потребує позитивного сигналу українському народу.Потребує політичних та кримінальних покарань для вбивць та тих, хто їх покриває.Україна потребує справедливості.Тому Україна питає: Хто замовив Катю Гандзюк? І Україна потребує відповіді. Без якої не вийде рухатися далі.Робіть тематичні плакати з назвами ваших міст чи сіл і питайте.

18 травня, 12:00. Полтава, біля Обласної прокуратури, вул. 1100-річчя Полтави, 7 (кол. Луначарського)

Полтавців запрошують  на акцію " Хто замовив Катю Ганзюк?", фото-1

Раніше ми розповідали Раніше ми розповідали Полтавців просять прийти прибрати Прирічковий парк. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акція #суспільство #питання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...