
15:30, 7 травня 2019 р.
Надійне джерело
Полтавців запрошують разом прибрати Прирічковий парк

Мешканців Полтави запрошують у неділю, 12-го травня, до Прирічкового парку – на весняне прибирання.
Учасників збиратимуть о 10:00 праворуч від готелю «Турист», поруч із тенісними кортами. Із собою прохають приносити рукавички, великі пакети для сміття (на 60-120 літрів, чорного або синього кольору).
Після прибирання на учасників чекає частування. Тому організатори прохають також взяти із собою багаторазовий посуд (чашку, тарілку, прибори), щоб не продукувати нове сміття.
Акція є громадською ініціативою, а її організатори нагадують, що Прирічковий парк – це берег, який належить громаді.
Раніше у Полтаві навіть у холодну погоду вийшли прибирати Прирічковий парк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:02, 19 червня
13:38, 17 червня
4
12:59, 17 червня
3
12:36, 25 червня
6
18:24, 26 червня