• Головна
  • У Полтаві скликають позачергову сесію у зв’язку із транспортним колапсом
14:30, 14 травня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві скликають позачергову сесію у зв’язку із транспортним колапсом

У Полтаві скликають позачергову сесію у зв’язку із транспортним колапсом

Позачергове засідання сесії Полтавської міської ради скликають на четвер, 16 травня. Засідання відбудеться о 10:00. Рішення про скликання позачергової сесії прийняли збори депутатів міськради, які відбулися у понеділок, 13-го травня. Про це повідомляє видання «Зміст».

Під час засідання депутати обговорюватимуть лише транспортне питання - підтримку комунального підприємства "Полтаваелектроавтотранс", реалізація проекту ЄБРР.

У Полтаві скликають позачергову сесію у зв’язку із транспортним колапсом, фото-1

При цьому, у світлі риторики чиновників міської ради під час засідання комісій, які відбулися минулого тижня, не виключена можливість винесення питання про зняття із займаної посади секретаря міськради Олександра Шамоти. Принаймні, під час засідання архітектурної комісії перевізники періодично озвучували гасла про зняття секретаря. Крім цього, заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко під час засідання звинуватив у транспортному колапсі персонально Олександра Шамоту та фракцію СДП. 

Нагадаємо, у понеділок Олександр Шамота покликав перевізників на діалог, проте вони не відповіли на запрошення і відмовились від маршрутів.

#Полтава #сесія #міська рада #транспорт #бойкот #колапс

Коментарі

Оголошення
live comments feed...