• Головна
  • Завтра Полтаву чекає бойкот маршрутників (ФОТО, ВІДЕО)
18:13, 10 травня 2019 р.
Надійне джерело

Завтра Полтаву чекає бойкот маршрутників (ФОТО, ВІДЕО)

Завтра Полтаву чекає бойкот маршрутників (ФОТО, ВІДЕО)

Щойно у Полтавській міській раді завершилося засідання постійної комісії, на якому зокрема розглядали питання підвищення тарифу на проїзд у міському транспорті. Після перерви, яку оголосив голова комісії Дмитро Сенчакович, депутати повернулися до роботи. Головуючий виніс на голосування внесення у порядок денний пропозиції щодо підвищення тарифу за регуляторним актом, який у міській раді провели іще у січні-лютому цього року.

Нагадаємо, тоді йшлося про підвищення вартості проїзду до 3 гривень у тролейбусі та 5 гривень у маршрутці. Заступники міського голови Тетяна Юрченко та Іван Сватенко запевнили, що не мають заперечень щодо внесення цього питання. Проте для внесення його у порядок денний не вистачило голосів депутатів. "За" внесення проголосували 5 присутніх депутатів, 1 (представник СДП Юрій Синяк) проголосував "проти".

Заступник міського голови Олексій Чепурко емоційно відреагував на це голосування. І попрохав усі наступні питання, що стосуватимуться проблем із міським транспортом адресувати персонально Олександру Шамоті та фракції СДП.

Завтра Полтаву чекає бойкот маршрутників (ФОТО, ВІДЕО), фото-7

Після цього Олексій Чепурко, Тетяна Юрченко та члени комісії від "Рідного міста" - Дмитро Батигін та Едуард Волков - залишили залу засідань.

Керівник ТОВ "Євробус Полтава" Михайло Костов та інші перевізники запевнили, що із завтрашнього дня через нерентабельність не виїжджають на маршрути і взагалі відмовляться від них у законний спосіб.

Завтра Полтаву чекає бойкот маршрутників (ФОТО, ВІДЕО), фото-8

Оскільки після того, як залу покинули представники "Рідного міста", комісія вже не мала кворуму Дмитро Сенчакович закрив засідання і зазначив, що воно продовжиться завтра о 10:00.

Нагадаємо, у січні цього року провели громадські слухання, після яких питання підвищення тарифу на проїзд мали винести на розгляд сесії. Проте представники кількох фракцій, а саме - "Батьківщини", "Совісті України" та "Солідарності" бойкотували засідання комісії і питання "зависло". Тепер це зволікання загрожує Полтаві транспортним колапсом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #бойкот #транспорт #маршрутки #проїзд

Коментарі

Оголошення
live comments feed...