• Головна
  • У Полтаві з’явився унікальний спортивний майданчик для занять воркаутом та майданчик для гри у баскетбол
18:00, 10 травня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві з’явився унікальний спортивний майданчик для занять воркаутом та майданчик для гри у баскетбол

У Полтаві з’явився унікальний спортивний майданчик для занять воркаутом та майданчик для гри у баскетбол

Поблизу Шевченківської районної у місті Полтава ради з’явились сучасні спортивні майданчики із воркауту та баскетболу. Раніше на цьому місці були лише старі гойдалки, а тепер виконати силові вправи на спеціальних перекладинах, зіграти у баскетбол сюди з’їзджається молодь майже з усієї Полтави.

До цього часу молодь, яка займається воркаутом, не мала території, де можна було б повноцінно тренуватись, адже майданчик для такого виду спорту має бути облаштований спеціальними елементами. Перекладин, які є на територіях звичайних майданчиків – недостатньо. Дана площадка стала першою у Полтаві для занять цим новим, але вже популярним видом спорту.

У Полтаві з’явився унікальний спортивний майданчик для занять воркаутом та майданчик для гри у баскетбол, фото-1

– Завдання міської влади – запропонувати полтавській молоді гідну альтернативу комп’ютерним іграм та гаджетам. Понад рік тому ми разом з активними молодими людьми зустрічалися на цьому місці, аби на їхнє прохання зробити майданчик для професійного заняття спортом. І от буквально через рік ми бачимо такий майданчик для воркауту та баскетболу із сучасним спортивним знаряддям. Наше завдання – реалізувати в кожному районі та мікрорайоні подібні проекти, аби залучати нашу молодь до активних занять спортом, - зазначив депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський

На облаштування цих двох спортивних майданчиків – для воркауту та баскетболу – було виділено близько 2 млн грн.

Депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов зазначає, що нині спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому розпочато роботу з популяризації так званих неофіційних видів спорту, особливо дворових, як-то скейтинг та стрітворкаут:

– Наступним проектом у цьому районі буде скейт-парк, який планується розмістити поблизу Сонячного годинника. Це проект-переможець міської програми «Бюджет участі». Уже ведуться підготовчі роботи щодо реалізації цієї ініціативи. У майбутньому плануємо організувати молодіжний фестиваль із дворових видів спорту і спільно з молодими та ініціативними будемо вирішувати, як і де облаштувати та покращити нинішні майданчики, аби спільними зусиллями зробити Полтаву привабливою для молоді.

Раніше на цій території знаходились старі гойдалки та лавки, тепер – це те місце, де спортсмени можуть серйозно, а головне, безпечно тренуватись, – говорить голова Шевченківської районної у місті Полтава ради Дмитро Задворкін.

– У травні вже плануємо два турніри – з воркауту і баскетболу на кубок районних рад. Із депутатами ми будемо розглядати питання побудови подібних майданчиків, адже важливо популяризувати спорт. Тим паче, що Алмазний – один із найбільших мікрорайонів, який до того ж розташований на кільцевому маршруті і сюди з’їжджаються жителі з усього міста.

На новеньких майданчиках того дня вже пройшло й відкрите тренування з воркауту та баскетболу, у якому взяли участь навіть спортсмени із Києва, Харкова, Горішніх Плавнів та Кременчука.

Публікація підготовлена за матеріалами прес- служби міської ради.

Раніше ми розповідали У Полтаві завершують заміну колектора на Шолом - Алейхема та відкриють вулицю для проїзду на спуск

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #майданчик #воркаут

Коментарі

Оголошення
live comments feed...