• Головна
  • У Полтаві завершують заміну колектора на Шолом-Алейхема та відкриють вулицю для проїзду на спуск (ФОТО)
17:30, 8 травня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві завершують заміну колектора на Шолом-Алейхема та відкриють вулицю для проїзду на спуск (ФОТО)

У Полтаві завершують заміну колектора на Шолом-Алейхема та відкриють вулицю для проїзду на спуск (ФОТО)

Під керівництвом профільного заступника міського голови Олексія Чепурка 8-го травня на вулиці Шолом-Алейхема відбулася виїзна нарада. В ній взяли участь представники комунального підприємства «Полтававодоканал», патрульної поліції, міських служб та підрядних організацій.

Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету міської ради від 10-го жовтня минулого року вулицю Шолом-Алейхема закрили для проїзду. Причина - постійні провали на каналізаційному колекторі. Після цього «Полтававодоканал» розпочав його міняти на трьох ділянках. Загалом на ці роботи підприємство витратило близько 15 мільйонів гривень.

Наразі залишилося докласти близько 30 метрів на найскладнішій ділянці. Розташована вона на перехресті, глибина залягання труби – до 5 метрів. На виконання цих робіт потрібно додатково до 1 мільйона гривень. Асфальтування обійдеться майже в 5 мільйонів гривень.

У ході наради Олексій Чепурко разом з підрядниками визначив терміни закінчення робіт. Завершити заміну колектора вони мають до 1-го червня. За цей час підрядні організації проведуть поточний ремонт зливоприймачів, а також частковий ямковий ремонт. Заасфальтувати розриту частину вулиці мають вже після завершення усіх робіт та усідання ґрунту.

- Цю частину вулиці підрядні організації защебенили, - зазначив Олексій Чепурко. - Зараз водоканал буде її проливати, трамбувати, чекати, доки щебінь усядеться. І потім її потрібно буде заасфальтувати. Ці роботи має провести водоканал, але в них існує брак фінансування. Зважаючи на значущість для Полтави цієї дороги, можливо, ми звернемося до депутатів, і місто прийме рішення заасфальтувати вулицю за бюджетні кошти.

Також у ході завершення робіт виконком міської ради може прийняти рішення про тимчасове перекриття на перехресті вулиць Козака та Монастирської та Пилипа Орлика в сторону Шолом-Алейхема на термін 2-3 тижні. І з 1-го червня вулицю Шолом-Алейхема відкриють для проїзду. Але поки що – лише на спуск. Частину вулиці, яка йде на підйом, працівники водоканалу мають відгородити бетонними блоками – до проведення робіт із асфальтування.

Нагадаємо, раніше у міській раді попереджали, що без заміни колектора на вулиці Шолом-Алейхема під землю можуть піти автомобілі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Шолома Алейхема #вулиця #колектори #ремонт #перекриття

Коментарі

Оголошення
live comments feed...