• Головна
  • У Полтаві розгорівся скандал навколо будівництва магазину
16:30, 8 травня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві розгорівся скандал навколо будівництва магазину

У Полтаві розгорівся скандал навколо будівництва  магазину

Будівництво нового магазину «Салтівський» за адресою вул. Великотирнівська, 34Б стало «яблуком розбрату» між власниками ділянки і жителями прилеглих будинків. Вони категорично заперечують проти зведення крамниці.  До нашої редакції зателефонував місцевий житель, який представився Євгеном і  попросив втрутитися у ситуацію.

Для її роз’яснення ми спершу звернулися  до представника «Салтівського м’ясокомбінату»  у місті Полтава Олега Єсипенка.  

« - П’ять років тому ми придбали  земельну ділянку для капітального будівництва магазину»  – розповідає Олег Єсипенко.  

« - Всі ці п’ять років ми платили кошти за оренду, але нічого не будували, доки не були готові всі належні документи. 

Тільки коли всі документи  були готові,  почали готуватися до будівництва, огородили ділянку парканом так, як це вказано у технічній документації.  Це одразу не сподобалося мешканцям прилеглого житлового будинку.  Ми припинили роботи і намагалися знайти компроміс. Втім, порозумітися не вийшло, бо від людей не пролунало жодних аргументів. Нам просто казали: «Тут магазин не потрібен, нам вистачає інших». І все. Це при тому, що ми не будемо торгувати ні алкоголем, ні тютюном, працюватимемо з 8 до 20 години і створимо нові робочі місця. Ми також хотіли розповісти, що проведемо благоустрій прилеглої території, але нас навіть чути ніхто не схотів. Спочатку звинуватили, що ми перекрили пішохідну доріжку, але потім ця тема вже не розглядалася.  «Не хочемо магазин!» - і все. Наголошую,  - дозвіл нам видали у Києві після суворої перевірки. Ми отримали декларацію на початок будівництва і маємо право це робити, нікого не питаючи. Але ми не пішли на це, бо не хочемо загострювати ситуацію. Зібрали громадські слухання за участю депутата Вадима Ямщикова та головного архітектора Миколи Шевельова. Але їх ніхто не чув і не слухав» - каже Олег Єсипенко.

Депутат Вадим Ямщиков розповідає:

« - До мене через соціальну мережу звернулися полтавці, які виступають проти будівництва нового магазину «Салтівський» за адресою вул. Великотирнівська, 34Б. Я дізнався,  хто власник ділянки, зустрівся із ним, потім запропонував громадські слухання, на які запросив і головного архітектора  Миколу Шевельова.  Втім, діалогу не вийшло. Адже ми не почули аргументів, чому переважна більшість людей проти цього магазину. Всі документи ми розглянули. Дозвіл було видано не за нашої каденції – у 2013 році.  Хочемо дізнатися, чи законно все було зроблено. Тому питання винесемо на постійну архітектурну комісію, що відбудеться у п’ятницю. Туди запросили всі сторони конфлікту, а також начальника управління земельного кадастру»  - каже Вадим Ямщиков.

В п’ятницю питання про будівництво магазину по вул. Великотирнівській, 34Б винесуть на розгляд постійної архітектурної комісії міської ради.  Про перебіг подій ми  розповімо на нашому  сайті.

 Раніше ми розповідали Забудова на кістках: земельному аукціону по артскладах бути? 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівництво #магазин #мешканці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...