• Головна
  • У Полтаві відомі українські дитячі письменники розповіли, як пишуть книжки (ВІДЕО)
15:30, 4 травня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві відомі українські дитячі письменники розповіли, як пишуть книжки (ВІДЕО)

У Полтаві відомі українські дитячі письменники розповіли, як пишуть книжки (ВІДЕО)

2-го травня у рамках туру «ЛітФонтан» Полтаву відвідали відомі дитячі українські письменники Олег Чаклун та Іван Андрусяк. Вони не лише зустрілися із учнями шкіл і розповіли їм про сучасну українську дитячу літературу, але й знайшли час для спілкування із журналістами у книгарні «Зміст». Там до них також приєдналася полтавська дитяча письменниця Олена Колінько.

У Полтаві відомі українські дитячі письменники розповіли, як пишуть книжки (ВІДЕО), фото-1

Близько години вони відповідали на запитання про нові твори, про роботу із дітьми і популяризацію української книги. А також, відповідаючи на питання журналіста 0532.ua, відповіли на найцікавіше питання – як саме вони пишуть свої книжки?

- Дуже хотілося б, щоб це було таке все - натхнення, все писалося, і все було у барвистих і веселих тонах, але насправді не завжди се так. Іноді потрібно пересилити себе і сісти працювати. Іноді доводиться писати те, що вже й не дуже хочеш. Наприклад, зараз ринок, читачі вимагають продовження серії "Мікробота", а я, чесно кажучи, іще не знаю, що писати, - говорить Олег Чаклун, автор чотирьох частин твору про маленького робота під назвою Мікробот.

У Полтаві відомі українські дитячі письменники розповіли, як пишуть книжки (ВІДЕО), фото-2

- У мене все починається із ідеї. Оскільки я пишу прозу - повісті, романи, то ти розумієш, що із цією ідеєю ти маєш жити довго. Іноді ідея приходить і ти думаєш: «Ні! Із цією ідеєю я довго не проживу». А коли вже є ідея, тоді починається напружена робота. Зараз я нічого не пишу, якраз чекаю такої ідеї, - розповідає Олена Колінько, авторка повісті-казки "Шпалереон".

У Полтаві відомі українські дитячі письменники розповіли, як пишуть книжки (ВІДЕО), фото-3

- Оскільки я все ж таки поет, у мене все починається зі звуку. А вже коли з'являється ритм твору, маєш розписувати сюжет. Все це відбувається у голові. Маєш знати принаймні до половини, що там має відбуватися. А від половини текст вже пише себе сам. Іноді герої кажуть мені: "Ні, ми цього робити не будемо!" А найкраще мені пишеться у вас, на Полтавщині! - зізнається Іван Андрусяк.

У Полтаві відомі українські дитячі письменники розповіли, як пишуть книжки (ВІДЕО), фото-4

Усі секрети написання книг дивіться у відео від наших журналістів.

Нагадаємо, раніше полтавські письменниці стали лауреатами премії "Коронація слова".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #письменники #книжки #автори

Коментарі

Оголошення
live comments feed...