• Головна
  • Полтавські письменниці стали лауреатами « Коронації слова»
15:31, 2 травня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавські письменниці стали лауреатами « Коронації слова»

Полтавські письменниці стали лауреатами « Коронації слова»

Напередодні Великодня  у Києві відбулася церемонія нагородження переможців  літературного конкурсу “Молода КороНація – 2019“.  У категорії “Дорослі для дітей” відзначили 16 авторів з усієї України, серед них і трьох із Полтави.

У номінації “Повість для молодшого шкільного віку” переможцем стала Оксана Гордійко з  повістю-казкою “Софіїні небеса, або чарівний Дар гномів”. 

« - Мрії таки здійснюються! Тепер і я це можу сказати точно!  Конкурс, який завжди здавався мені недосяжною вершиною… Конкурс, про який я навіть боялася мріяти, та все ж таки зважилася відправити в останній день свою повість-казку «Софіїні небеса, або чарівний Дар гномів» - став для мене несподівано здійсненною реальністю!!! У мене від емоцій перехоплює подих, бо я не вірила до останнього, навіть тоді, коли отримала листа від організаторів, що мій твір, наданий на розгляд конкурсу, відібраний експертами та членами журі, ввійшов у список кращих творів і номінований на нагородження. Я щиро вдячна організаторам конкурсу, членам журі за високу оцінку мого твору і за титанічну роботу,а головне, засновникам Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» пані Тетяні і пану Юрію Логушам, які ось уже двадцять років успішно втілюють у життя неоціненну ідею! Я щиро вітаю усіх цьогорічних переможців! І кажу усім, хто сумнівається у собі: Вірте ! Дякую! Радію! Я щаслива!!!» - говорить Оксана Гордійко.

Полтавські письменниці стали лауреатами « Коронації слова», фото-1

В номінації “Оповідання для молодшого шкільного віку” кращою визнали збірку “Чому потрібна кішка” Галини Пустовгар.

« Я кілька разів брала участь у «Коронації слова»,  але перемогла вперше.  Загалом, пишу прозу. А коли у мене з’явився син, стала писати твори для дітей. Коли назбирала оповідань на збірку – вирішила подати її на «Коронацію слова», і рада, що перемогла» - сказала в інтерв'ю нашму сайту Галина 

У номінації “Романи” диплом здобув роман “Кордон” Тетяни Рубан.

Довідково:  “Дитяча” номінація Міжнародного літературного конкурсу романів, п’єс і кіносценаріїв “Коронація слова” з 20-літньою історією, “виросла” у самостійний конкурс “Молода КороНація”. Перше нагородження лауреатів відбулося у 2018 році.

Раніше ми розповідали До Полтави приїдуть відомі українські письменники

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книги #переможці #нагороди

Коментарі

Оголошення
live comments feed...