• Головна
  • Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
14:22, 25 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

10:08 Сесія міської ради оголошена відкритою. Кворум є. Зареєструвалися 35 депутатів з 42 запрошених. Традиційно у залі відсутні представники політсили "Совість України"

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-1

Громадські активісти  попросили слово для виступу.

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-2
Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-3

Депутат Дмитро Сенчакович запропонував, аби представники громадськості виступали з трибуни.

10:15 Почалися виступи громадськості.

Полтавка Світлана Яценко, мешканка мікрорайону Мотель скаржилася на жахливі умови, у яких опинилися жителі будинків, прилеглих до ринку. Там панує сморід, шум,  торгівля -  прямо під вікнами у людей. Численні звернення до керівництва ринку ні до чого не призвели. 

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-4

Полтавка Тетяна Неретіна висвітлила проблему незадовільної роботи екстреної допомоги. Про це ж, серед іншого,  казав Андрій Усачов, депутат Київської райради. Він же говорив про необхідність "лежачих поліцейських" у дворах.

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-5

10:37 Слово взяла Олександра Супряженко, голова ініціативної групи, яка  протестує проти продажу земельних ділянок  на території колишніх артскладів. 

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-6
Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-7

" Ми де дозволимо ганьбити нашу землю, і сьогодні  написали листи і поки що діючому президентові, і щойно обраному, де змалювали всю ситуацію. Проблема артскладів перестала бути проблемою тільки полтавською" - каже Олександра Супряженко. 

" Роботи пошукові, про які каже Матковський, такими вважати не можна категорично. Там не можна проводити будівельних робіт, нас підтримують науковці на найвищому рівні, так само як і інститут Національної пам'яті" - ствержує Супряженко. Вона пропонує проведення пошукових робіт, на які необхідно виділити кошти.

У свою чергу Матковський запевнив,  що ніякого продажу землі не буде. 

10:43 Олександр Шамота пропонує завершити виступ Супряженко. Вона продовжує говорити із вимкненим мікрофоном, намагається переконати депутатів не ухвалювати рішення по аукціони. Потім роздає депутатам документи, що стосуються артскладів. 

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-8

10:45 Бере слово активіст Лещенко. Підтримує попередніх виступаючих. Крім того, оприлюднює рішення громади щодо Центрального ринку. 

10: 44 Полтавка Олена Шевцова попросила допомогти тяжко хворій дівчинці з ДЦП, яка живе на четвртому поверсі, і мама залишилася наодинці зі своєю бідою. 

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-9

10:50 Дмитро Демус пропонує звернути увагу на Полтавський денропарк, який потребує фінансування.

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-10

10:55 Полтавка Марія Бикова звернула увагу на діяльність Володимира Корчаки, який , за її словами, керує архівом БТІ і зловживає посадою і не видає запити на майно.

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-11
Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-12

Також Марія Бикова здійснила екскурс у минуле міської ради, На переконання Марії Бикової, нинішня міська рада працює незадовільно.

11:08 Юліан Матвійчук попросив вшанувати пам'ять ліквідаторів та жертв аварії на ЧАЕС.

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-13

11.09 Дмитро Сенчакович висловився щодо організації сесії. Попросив заздалегідь подавати всі  пропозиції.

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-14

Василь Ковальчук говорив про те, що екс - голова Полтавської ОДА Головко планує на місці ковзанки у парку " Перемога" збудувати торговельний центр.

Депутат Павлій звернув увагу на забезпечення транспортом мікрорайону Рибці. Там не діє половина маршрутів. 

Після обговорень в порядок денний додали кілька додактових питань. Зокрема, такі: 

50.

Про надання гарантії Полтавської міської ради для забезпечення виконання боргових зобов’язань комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» Полтавської міської ради за кредитом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для реалізації інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Полтава».

51.

Про внесення змін в додаток до рішення п’ятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 24.05.2018 «Про заходи щодо організації земельних торгів (аукціонів) у м.Полтава».

52.

Про надання згоди на передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області новозбудованих водопровідної та каналізаційної вуличних мереж на вул. Яр та пров. Криничному у м. Полтава.

53.

Про передачу комунального майна.

  54.

Про внесення змін до Програми з ліквідації амброзії полинолистої на території м. Полтава на 2017-2021 рр.

55.

Про внесення змін до «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Полтава на 2017-2021 роки».

56.

Про внесення змін до Програми реконструкції, капітального ремонту, благоустрою та впорядкування парків, скверів, бульварів та іншихзелених зон та зелених насаджень у                  м. Полтава на 2018-2020 роки.

57.

Про внесення змін до Програми розвитку міського електротранспорту м. Полтава на 2018-2020 роки.

58.

Про зарахування майна.

59.

Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі м. Полтава на 2019 – 2020 роки (зі змінами).

60.

Про затвердження Плану організації території Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».

61.

Про надання згоди на передачу виготовленої проектно-кошторисної документації будівництва капітального ремонту даху будівлі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №4» по вул. Пушкіна,155 у м. Полтаві.

62.

Про внесення змін до рішення сорок четвертої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 25.09.2014 року «Про надання пільг учням шкіл естетичного виховання комунальної сфери управління м. Полтава».

63.

Про затвердження договорів.

64.

Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

65.

Про звернення Полтавської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо затвердження порядку про безоплатну передачу земельних ділянок співвласникам багатоквартирних будинків.

11:37 Почали розляд першого питання порядку денного. "Про внесення змін до показників міського бюджету на 2019 рік". Доповідає Тетяна Чумак. 

11:50. Дмитро Сенчакович пропонує кошти, які виділяють на премії бюджетникам до професійних свят,  закласти їм у заробітні плати та премії. Йому заперечили, що такого механізму немає. 

Ухвалили рішення по питаннях 2 - 6 порядку денного.

12:10 Почали розгляд питання 7 "Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками". 

Прозвучала інформація, що аукціон не означає автоматичного початку забудови територій. Потенційний забудовник почне роботи тільки після висновку експертів. Також говорять про те, що обстеження навіть одного гектару потребує великих коштів та багато часу. " А поки що цю ділянку окупували щури і там панує антисанітарія" - каже перший застуник міського голови Андрій Лямін. 

"Ми, приймаючи це рішення, намагаємося розібратися з історичими подіями. На такій великій території не могло бути скрізь поховань. Давайте плідно попрацюємо, що б у нас не буо сумнівів та і в людей, які захочуть придбати лоти. Прошу депутатів утриматися від прийнятя рішення " - каже Андрій Матковський. 

12:41 Юліан Матвійчук ( " Свобода") : У нас європейська країна, і кожне рішення треба приймати виважено. Пропозиція у тому, що б заключити меморадум міської ради з підприємцями. Що ж до поховань - я хочу зазначити - перш ніж почати там забудову , прийняти рішення про виділення коштів на експертизу , аби визначти, зрештою, є там поховання чи ні. Позиція " Свободи" викреслити з проекту вісім лотів, де артсклади. 

12:42 Дмитро Сенчакович ( "Самопоміч") Давайте спільними зусиллями підготуємо це питання до наступної сесії, вилучимо лоти - з 4 по 11. 

Це такі адреси: 

вул. Пушкарівська, 28 (0,6881 га);

вул. Пушкарівська, 30 (0,6121 га);

вул. Пушкарівська, 32 (1,2529 га);

вул. Остапа Вишні, 7 (0,4354 га);

вул. Остапа Вишні, 9 (1,7244 га);

вул. Остапа Вишні, 11 (1,0970 га);

вул. Остапа Вишні, 32 (2,2785 га).

Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ), фото-15

12: 47 Тетяна Юрченко запропонувала розглянути питання 40 "Про внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2019 рік". Питання стосується реабілітації дітей - інвалідів. Депутати пообіцяли підтримати питання одноголосно. 

12:54 Ухвалені рішення з питань 11, 12, 13, 14 , 17 

13:00 Розгляд рішень, що стосуються комунальної галузі. "Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2019 рік". Доповідає Олексій Чепурко. Кілька питань ставить Юліан Матвійчук. 

13:11 Питання "Про затвердження в новій редакції Положення про порядок призначення та виплати іменної стипендії Полтавської міської ради студентам закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації (державної та недержавної форми власності) м.Полтава". Доповідає Людмила Бойченко. Рішення підтримано .

13:15 Прийняті питання :

- Про передачу комунального майна територіальної громади               м. Полтава.

- ровнесення змін до міської Програми реалізації сімейної та гендерної політики на 2016- 2020 роки.

- Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Полтава на 2019-2023 роки.

13:20 Ухвалені рішення з таких питань: 

- Про внесення змін та доповнень до міської комплексної програми«Молодь Полтави» на 2016-2020 роки.

- Про затвердження Положення про умови проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу) закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

-Про затвердження Положення про умови проведення міського етапу щорічної акції «Зелений паросток майбутнього» (операція «Чисте подвіря»).

-Про затвердження Положення про умови проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл».

-Про зміну типів та назв закладів загальної середньої освіти    м. Полтава.

- Про внесення змін до Програми розвитку комунальних підприємств галузі охорони здоровя м. Полтава на 2019 р.

13:42 Ухвалені питання

- Про внесення змін до «Програми економічного і соціального розвитку м.Полтава на 2019 рік».

.

- Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради в новій редакції.

 - Про затвердження в новій редакції міської цільової Програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2016-2020 роки та затвердження порядку проведення міського конкурсу.

Прийняті питання 43, 44, 49. 

14: 03 Ухвалили рішення з питання 55 

55.

Про внесення змін до «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Полтава на 2017-2021 роки».

Про його важливість говорила депутат Майя Матвєєва. Вона стврджує, що звдяки програмі значно зменшиться чисельність тварин. 

14:08 Ухвалення наступних питань :

57 Про внесення змін до Програми розвитку міського електротранспорту м. Полтава на 2018-2020 роки.

58 Про зарахування майна.

59 Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі м. Полтава на 2019 – 2020 роки (зі змінами).

60 Про затвердження Плану організації території Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».

61 Про надання згоди на передачу виготовленої проектно-кошторисної документації будівництва капітального ремонту даху будівлі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №4» по вул. Пушкіна,155 у м. Полтаві.

62 Про внесення змін до рішення сорок четвертої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 25.09.2014 року «Про надання пільг учням шкіл естетичного виховання комунальної сфери управління м. Полтава».

63 Про затвердження договорів

64 Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

65  Про звернення Полтавської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо затвердження порядку про безоплатну передачу земельних ділянок співвласникам багатоквартирних будинків.

14 : 20. Порядок денний сесії вичерпано

-

-

-


Раніше ми розповідали Онлайн трасляція сесіїЯкщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія. питання #депутати

Коментарі

Оголошення
live comments feed...