Сесія полтавської міської ради стартувала (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

10:08 Сесія міської ради оголошена відкритою. Кворум є. Зареєструвалися 35 депутатів з 42 запрошених. Традиційно у залі відсутні представники політсили "Совість України"

Громадські активісти  попросили слово для виступу.

Депутат Дмитро Сенчакович запропонував, аби представники громадськості виступали з трибуни.

10:15 Почалися виступи громадськості.

Полтавка Світлана Яценко, мешканка мікрорайону Мотель скаржилася на жахливі умови, у яких опинилися жителі будинків, прилеглих до ринку. Там панує сморід, шум,  торгівля -  прямо під вікнами у людей. Численні звернення до керівництва ринку ні до чого не призвели. 

Полтавка Тетяна Неретіна висвітлила проблему незадовільної роботи екстреної допомоги. Про це ж, серед іншого,  казав Андрій Усачов, депутат Київської райради. Він же говорив про необхідність "лежачих поліцейських" у дворах.

10:37 Слово взяла Олександра Супряженко, голова ініціативної групи, яка  протестує проти продажу земельних ділянок  на території колишніх артскладів. 

" Ми де дозволимо ганьбити нашу землю, і сьогодні  написали листи і поки що діючому президентові, і щойно обраному, де змалювали всю ситуацію. Проблема артскладів перестала бути проблемою тільки полтавською" - каже Олександра Супряженко. 

" Роботи пошукові, про які каже Матковський, такими вважати не можна категорично. Там не можна проводити будівельних робіт, нас підтримують науковці на найвищому рівні, так само як і інститут Національної пам'яті" - ствержує Супряженко. Вона пропонує проведення пошукових робіт, на які необхідно виділити кошти.

У свою чергу Матковський запевнив,  що ніякого продажу землі не буде. 

10:43 Олександр Шамота пропонує завершити виступ Супряженко. Вона продовжує говорити із вимкненим мікрофоном, намагається переконати депутатів не ухвалювати рішення по аукціони. Потім роздає депутатам документи, що стосуються артскладів. 

10:45 Бере слово активіст Лещенко. Підтримує попередніх виступаючих. Крім того, оприлюднює рішення громади щодо Центрального ринку. 

10: 44 Полтавка Олена Шевцова попросила допомогти тяжко хворій дівчинці з ДЦП, яка живе на четвртому поверсі, і мама залишилася наодинці зі своєю бідою. 

10:50 Дмитро Демус пропонує звернути увагу на Полтавський денропарк, який потребує фінансування.

10:55 Полтавка Марія Бикова звернула увагу на діяльність Володимира Корчаки, який , за її словами, керує архівом БТІ і зловживає посадою і не видає запити на майно.

Також Марія Бикова здійснила екскурс у минуле міської ради, На переконання Марії Бикової, нинішня міська рада працює незадовільно.

11:08 Юліан Матвійчук попросив вшанувати пам'ять ліквідаторів та жертв аварії на ЧАЕС.

11.09 Дмитро Сенчакович висловився щодо організації сесії. Попросив заздалегідь подавати всі  пропозиції.

Василь Ковальчук говорив про те, що екс - голова Полтавської ОДА Головко планує на місці ковзанки у парку " Перемога" збудувати торговельний центр.

Депутат Павлій звернув увагу на забезпечення транспортом мікрорайону Рибці. Там не діє половина маршрутів. 

Після обговорень в порядок денний додали кілька додактових питань. Зокрема, такі: 

50.

Про надання гарантії Полтавської міської ради для забезпечення виконання боргових зобов’язань комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» Полтавської міської ради за кредитом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) для реалізації інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Полтава».

51.

Про внесення змін в додаток до рішення п’ятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 24.05.2018 «Про заходи щодо організації земельних торгів (аукціонів) у м.Полтава».

52.

Про надання згоди на передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області новозбудованих водопровідної та каналізаційної вуличних мереж на вул. Яр та пров. Криничному у м. Полтава.

53.

Про передачу комунального майна.

  54.

Про внесення змін до Програми з ліквідації амброзії полинолистої на території м. Полтава на 2017-2021 рр.

55.

Про внесення змін до «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Полтава на 2017-2021 роки».

56.

Про внесення змін до Програми реконструкції, капітального ремонту, благоустрою та впорядкування парків, скверів, бульварів та іншихзелених зон та зелених насаджень у                  м. Полтава на 2018-2020 роки.

57.

Про внесення змін до Програми розвитку міського електротранспорту м. Полтава на 2018-2020 роки.

58.

Про зарахування майна.

59.

Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі м. Полтава на 2019 – 2020 роки (зі змінами).

60.

Про затвердження Плану організації території Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».

61.

Про надання згоди на передачу виготовленої проектно-кошторисної документації будівництва капітального ремонту даху будівлі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №4» по вул. Пушкіна,155 у м. Полтаві.

62.

Про внесення змін до рішення сорок четвертої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 25.09.2014 року «Про надання пільг учням шкіл естетичного виховання комунальної сфери управління м. Полтава».

63.

Про затвердження договорів.

64.

Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

65.

Про звернення Полтавської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо затвердження порядку про безоплатну передачу земельних ділянок співвласникам багатоквартирних будинків.

11:37 Почали розляд першого питання порядку денного. "Про внесення змін до показників міського бюджету на 2019 рік". Доповідає Тетяна Чумак. 

11:50. Дмитро Сенчакович пропонує кошти, які виділяють на премії бюджетникам до професійних свят,  закласти їм у заробітні плати та премії. Йому заперечили, що такого механізму немає. 

Ухвалили рішення по питаннях 2 - 6 порядку денного.

12:10 Почали розгляд питання 7 "Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками". 

Прозвучала інформація, що аукціон не означає автоматичного початку забудови територій. Потенційний забудовник почне роботи тільки після висновку експертів. Також говорять про те, що обстеження навіть одного гектару потребує великих коштів та багато часу. " А поки що цю ділянку окупували щури і там панує антисанітарія" - каже перший застуник міського голови Андрій Лямін. 

"Ми, приймаючи це рішення, намагаємося розібратися з історичими подіями. На такій великій території не могло бути скрізь поховань. Давайте плідно попрацюємо, що б у нас не буо сумнівів та і в людей, які захочуть придбати лоти. Прошу депутатів утриматися від прийнятя рішення " - каже Андрій Матковський. 

12:41 Юліан Матвійчук ( " Свобода") : У нас європейська країна, і кожне рішення треба приймати виважено. Пропозиція у тому, що б заключити меморадум міської ради з підприємцями. Що ж до поховань - я хочу зазначити - перш ніж почати там забудову , прийняти рішення про виділення коштів на експертизу , аби визначти, зрештою, є там поховання чи ні. Позиція " Свободи" викреслити з проекту вісім лотів, де артсклади. 

12:42 Дмитро Сенчакович ( "Самопоміч") Давайте спільними зусиллями підготуємо це питання до наступної сесії, вилучимо лоти - з 4 по 11. 

Це такі адреси: 

вул. Пушкарівська, 28 (0,6881 га);

вул. Пушкарівська, 30 (0,6121 га);

вул. Пушкарівська, 32 (1,2529 га);

вул. Остапа Вишні, 7 (0,4354 га);

вул. Остапа Вишні, 9 (1,7244 га);

вул. Остапа Вишні, 11 (1,0970 га);

вул. Остапа Вишні, 32 (2,2785 га).

12: 47 Тетяна Юрченко запропонувала розглянути питання 40 "Про внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2019 рік". Питання стосується реабілітації дітей - інвалідів. Депутати пообіцяли підтримати питання одноголосно. 

12:54 Ухвалені рішення з питань 11, 12, 13, 14 , 17 

13:00 Розгляд рішень, що стосуються комунальної галузі. "Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2019 рік". Доповідає Олексій Чепурко. Кілька питань ставить Юліан Матвійчук. 

13:11 Питання "Про затвердження в новій редакції Положення про порядок призначення та виплати іменної стипендії Полтавської міської ради студентам закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації (державної та недержавної форми власності) м.Полтава". Доповідає Людмила Бойченко. Рішення підтримано .

13:15 Прийняті питання :

- Про передачу комунального майна територіальної громади               м. Полтава.

- ровнесення змін до міської Програми реалізації сімейної та гендерної політики на 2016- 2020 роки.

- Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Полтава на 2019-2023 роки.

13:20 Ухвалені рішення з таких питань: 

- Про внесення змін та доповнень до міської комплексної програми«Молодь Полтави» на 2016-2020 роки.

- Про затвердження Положення про умови проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу) закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

-Про затвердження Положення про умови проведення міського етапу щорічної акції «Зелений паросток майбутнього» (операція «Чисте подвіря»).

-Про затвердження Положення про умови проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл».

-Про зміну типів та назв закладів загальної середньої освіти    м. Полтава.

- Про внесення змін до Програми розвитку комунальних підприємств галузі охорони здоровя м. Полтава на 2019 р.

13:42 Ухвалені питання

- Про внесення змін до «Програми економічного і соціального розвитку м.Полтава на 2019 рік».

.

- Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради в новій редакції.

 - Про затвердження в новій редакції міської цільової Програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2016-2020 роки та затвердження порядку проведення міського конкурсу.

Прийняті питання 43, 44, 49. 

14: 03 Ухвалили рішення з питання 55 

55.

Про внесення змін до «Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Полтава на 2017-2021 роки».

Про його важливість говорила депутат Майя Матвєєва. Вона стврджує, що звдяки програмі значно зменшиться чисельність тварин. 

14:08 Ухвалення наступних питань :

57 Про внесення змін до Програми розвитку міського електротранспорту м. Полтава на 2018-2020 роки.

58 Про зарахування майна.

59 Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі м. Полтава на 2019 – 2020 роки (зі змінами).

60 Про затвердження Плану організації території Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».

61 Про надання згоди на передачу виготовленої проектно-кошторисної документації будівництва капітального ремонту даху будівлі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПОЛТАВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №4» по вул. Пушкіна,155 у м. Полтаві.

62 Про внесення змін до рішення сорок четвертої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 25.09.2014 року «Про надання пільг учням шкіл естетичного виховання комунальної сфери управління м. Полтава».

63 Про затвердження договорів

64 Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

65  Про звернення Полтавської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо затвердження порядку про безоплатну передачу земельних ділянок співвласникам багатоквартирних будинків.

14 : 20. Порядок денний сесії вичерпано

-

-

-


Раніше ми розповідали Онлайн трасляція сесіїсесія. питання депутати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Поки ще ніхто не оцінював
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
21 січня о 09:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла у одній із квартир на 8-му поверсі 9-ти поверхового житлового будинку на бульварі Євгена Коновальця в Шевченківському районі м. Полтава. Вогнеборці, які прибули на виклик, відразу приступили до розвідки та гасіння. Через сильне задимлення рятувальники працювали у апаратах захисту органів дихання. Бійці ДСНС врятували чоловіка та жінку з квартири та жінку, яка мешкає пов...
Суспільство
Центр захисту бізнесу та інвестицій створили, щоб зменшити ризики, з якими стикається бізнес, і збільшити інвестиційний потенціал Полтави. Ініціювали появу такого офісу народний депутат України Дмитро Нальотов і директор Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук Олександр Лемешко. На пресконференціїї в ОКІА «Новини Полтавщини» вони розповіли про подальшу діяльність центру. «Під час передвиборчої кампанії ми відчу...
Кримінал
Як ми вже повідомляли, 12-го січня близько 19-ї години в с. Оболонь Семенівського району на території тваринного комплексу знайдено тіло новонародженої дитини без ознак життя. Дівчинку вилучили із шахти бетонного відстійника, розташованого поблизу "Глобинського свинокомплексу". Згодом поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини під час пологів або відразу після пологів". Як виявилося, дівчинку вк...
Суспільство
21-го січня на площі біля Полтавської ОДА пройшов мітинг представників Коломацької, Василівської, Степненської та Старицьківської сільрад проти приєднання їх до Новоселівської ОТГ. Мітингувальники пояснюють, що їхню громаду хочуть приєднати до Новоселівської ОТГ проти їх волі та бажання. Вимагають, щоб до них вийшов голова ОДА - Олег Синєгубов. Спочатку у складі семи чоловік ініціативна група пішла у приймальню очільника області, щоб передати своє зверненн...
Суспільство
Тижневу оперативну інформацію щодо стану проведення щеплення населення від керованих інфекцій оприлюднив директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак. «За підсумками 2019 року обсяг щеплень дітей першого року життя проти дифтерії, правця, кашлюку досяг 92,5 %, проти кору – 95,9 %; – повідомив Віктор Лисак. – Рівень вакцинації підлітків проти дифтерії, правця збільшився та становить 95,2 %, проти дифтерії, правця у дорослих – 100 %». Продовжуєтьс...
Суспільство
На перетині автомобільних доріг М-03 Київ-Харків-Довжанський та Р-11 Полтава-Красноград турецька компанія  Онур будує комплекс транспортної розв’язки. Перша частина комплексу – тунель. Він споруджується зі сторони Полтави. Друга частина – надземна естакада. Вона споруджується за 800 метрів від тунелю зі сторони смт.Чутове. Комплекс призначений для здійснення руху транспорту в різних рівнях для забезпечення безпеки руху. Дані роботи виконуються під час реко...
Суспільство
У Полтавській міській раді розпочали приймати документи на пільгове оздоровлення дітей. Необхідні документи для подачі заявки: — копія та оригінал свідоцтва про народження дитини; — копія та оригінал документа, що підтверджує пільгову категорію дитини. Подача документів здійснюється через Центр надання адміністративних послуг (м. Полтава, вул. Соборності, 36 — вхід з вул. Європейська); тел. (0532) 60-63-70. Отримати більш детальну інформацію можна за телеф...
Кримінал
За минулу добу на території області сталися 2 дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких 1 людина загинула та травмовані 2 людини. Про це повідомив на ствоїй сторінці фейсбук начальник управління цивільного захисту ОДА Віктор Стеблянко. Він поінформував про трагедію, що сталася вчора в с. Марківка Кобеляцького району. Водій автомобіля ВАЗ-2107 М. 1996 року народження, мешканець с. Дрижина Гребля Кобеляцького району, не впорався з керуванням та допустив н...
Суспільство
Із жовтня 2019 року пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються у грошовій (безготівковій та готівковій) формі. З 01 січня 2020 року рішенням Уряду пільговикам, яким надаються пільги у безготівковій формі, надано можливість у будь-який час змінити форму отримання пільг на «готівку», при умові визначення способу їх отримання через банківські установи шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика. Для цього необхідно звернутись до територіально...