• Головна
  • У Полтаві від депутатів вимагали знайти 38 мільйонів на безкоштовне харчування дітей
14:30, 23 квітня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві від депутатів вимагали знайти 38 мільйонів на безкоштовне харчування дітей

У Полтаві від депутатів вимагали знайти 38 мільйонів на безкоштовне харчування дітей

23-го квітня у Полтавській міській раді провели засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

У Полтаві від депутатів вимагали знайти 38 мільйонів на безкоштовне харчування дітей, фото-1

Під час засідання комісії депутати зокрема розглянули звернення полтавця Віктор Бондаренка.

Він звернувся до міської ради від імені батьків учнів початкових класів. У зверненні пропонував виділити кошти для безкоштовного харчування учнів 1-4 класів. При цьому зауважив, що у містах Миргород, Горішні Плавні, а також значній частині районів області харчування для початківців оплачують із бюджету

Коментуючи звернення, заступник міського голови Людмила Бойченко розповіла, що зараз міська рада із бюджету оплачує харчування дітей лише пільгових категорії.

На це йде трохи більше 5 мільйонів гривень. Якщо забезпечити безкоштовних харчуванням усіх учнів початкових класів – їх близько 12 7000, то вийде сума у 38 мільйонів 598 тисяч гривень.

Голова комісії Олександр Кудацький нагадав заявнику, що бюджет міста формується у листопаді-грудні, тому у цьому році такі зміни внести вже не вдасться. Загалом, голова комісії зауважив, що кошти із бюджету можна використати і на закриття більше кричущих потреб.

-Ми повернемося до вашої пропозиції при формуванні на наступний бюджетний рік. Але якщо цікавить моя думка, то за 10-15 мільйонів можна накупити обладнання, яке рятуватиме дітям життя і здоров’я – той самий реанімобіль, рентгеностоли, які потрібні для дитячої лікарні А можна віддати ці 38 мільйонів на харчування. Що потрібніше - вирішать депутати, - сказав Олександр Кудацький.

Нагадаємо, раніше у Полтаві переглянули меню дитячих садків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #Полтава #діти #рішення #харчування

Коментарі

Оголошення
live comments feed...