• Головна
  • Полтавці просили переглянути меню дитячих садочків. До них дослухалися
14:00, 26 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Полтавці просили переглянути меню дитячих садочків. До них дослухалися

Полтавці просили переглянути меню дитячих садочків.  До них дослухалися

Як ми повідомляли, нещодавно до міської ради завітала ініціативна група на чолі з депутатом Київської районної ради Сергієм Савенковим з проханням відкорегувати  раціон дитячих садочків. Йшлося, зокрема, про велику кількість молочних страв, що їх  багато дітей не сприймають. Тоді питання було вирішено вивчити. Для цього створили робочу групу.

 Днями відбулося засідання цієї групи і були підбиті  підсумки.

Зокрема, Полтавська міська рада зібрала та систематизувала всі дані щодо організації дієтичного харчування. На сьогодні у ЗДО Полтави налічується 11452 дітей. З них на короткотривалому перебуванні – 783 дитини. Дієтичне харчування отримують 167 дітей. Це харчування їм надають згідно з наданою довідкою від лікаря.  95 дітей ( тобто 0, 8% від загальної кількості) не можуть вживати молоко.  Більшість довідок видані на період до двох тижнів. Всі інші діти – здорові і можуть харчуватися у звичайному режимі.

Під час перевірки виявили недоліки щодо розробки меню у ЗДО номер 12 та номер 63. Скажімо, там  на вечерю були передбачені одночасно молочний суп, молоко та хліб.  Від керівництва цих закладів отримано пояснення. В ході засідання також було наголошено – щоденні норми харчування згідно з постановою КМУ 1591 повинні виконуватися стовідсотково.

«У висновку, ми внесли корективи у меню дитячих садочків. Дитина зможе мати вибір – їсти кашу з молоком, чи без. Згідно з технологією, каші варять на воді, а потім вже додається молоко, то ж нічого складного у цьому немає. Крім того, ми торкнулися питання використання кефіру та сметани, а саме говорили про умови їх зберігання та використання» - сказала заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #меню #молоко

Коментарі

Оголошення
live comments feed...