• Головна
  • Із чергового об’їзду Полтави комунальними службами
10:00, 17 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Із чергового об’їзду Полтави комунальними службами

Із чергового об’їзду Полтави комунальними службами

16 квітня відбувся традиційний об’їзд міста з керівниками комунальних служб та установ на чолі із заступником міського голови (питання житлово-комунального господарства) Олексієм Чепурком.

Із чергового об’їзду Полтави комунальними службами, фото-1

Традиційно, під особливою увагою – благоустрій та чистота міста. У Полтаві продовжується двомісячник чистоти та благоустрою. Роботи в комунальників багато завжди, а особливо після зими. До праці задіяні всі комунальні служби без винятку: «ЖЕО №2», «КАТП-1628», «Декоративні культури», «Міськсвітло», Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста. Серед основних робіт – дорожні, нанесення розмітки, ремонти зовнішнього освітлення, прибирання парків та скверів, місць громадського відпочинку, порядок на вулицях і вуличках, у дворах будинків – прибирання сміття, догляд за деревами, першочергово, аварійними, обрізка сухого гілля.

Із чергового об’їзду Полтави комунальними службами, фото-2

Під час об’їзду окремої уваги було приділено питанню «просідання» дорожнього покриття. Зокрема, по вулиці Пушкіна, 21 та Половка, 62. Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста й відділ оперативного реагування міськвиконкому мають з’ясувати причини цього та знайти власників комунікаційних мереж, які знаходяться під покриттям.

– Є такі ділянки автошляхів, міждворових проїздів, де асфальт провалюється постійно: то колектор у водоканалу потече, то грунтові води підійдуть, – зауважив Олексій Чепурко. – В таких випадках праця комунальників виявиться марною, доведеться переробляти. А це – зайвий час і додатково витрачені бюджетні кошти. Тож краще відразу знайти причини, і не просто знайти, а й по можливості швидко та якісно усунути. І тільки потім слід проводити ремонтні роботи.

Із чергового об’їзду Полтави комунальними службами, фото-3

Окрім того, КАТП-1628 отримало завдання вивезти негабарит з контейнерних майданчиків, зокрема у Київському районі міста: на провулку Спортивному, вулицях Харчовиків, Дорошенка, та інших. Порядок навести повинні і на території, обмеженій вулицею Героїв Сталінграду та оглядовим майданчиком мікрорайону Сади-1.

Із чергового об’їзду Полтави комунальними службами, фото-4

Нагадаємо, щоб тримати на постійному контролі питання чистоти та благоустрою Полтави, об’їзди представниками комунальних служб проводяться щотижня.

Нагадаємо, раніше у міській раді обговорили створення бігової дорожки у Корпусному парку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#об'їзд #благоустрій #місто #Полтава #чистота

Коментарі

Оголошення
live comments feed...