• Головна
  • У міській раді говорили про створення бігової доріжки у Корпусному парку
17:31, 4 квітня 2019 р.

У міській раді говорили про створення бігової доріжки у Корпусному парку

У міській раді говорили про створення  бігової доріжки у Корпусному парку

Бути чи не бути біговій доріжці у Корпусному парку? Про це сьогодні говорили під час постійної комісії з питань містобудування та архітектури Полтавської міської ради. Нагадаємо, відповідну електронну петицію на сайті міської ради розмістила полтавка Антоніна Білоус. Вонапропонувала створити бігову доріжку по внутрішньому колу Корпусного парку. У передмові до документу, авторка написала, що бігова доріжка допоможе уникнути травмонебезпечних ситуацій. 

Петиція протягом доби набрала необхідну кількість голосів, нині ж перебуває  на стадії обговорення.

Слово взяв заступник міського голови Олексій Чепурко:

Депутат обласної ради, президент федерації легкої атлетики Полтавської області Геннадій Коваленко припускає, що доріжку легше створити по зовнішньому кільцю, навколо парку:

« - Парк є тим об’єктом, у якому що б створити бігову доріжку треба буде отримати величезну масу дозволів та погоджень. Якщо залучити поліцію, депутатів міської ради, то можна ж зробити цю локацію не в середині Корпусного парку, а зовні. І заодно розробити схему знаків. Тому я прошу зібрати комісію, і передбачити кошти для створення проекту».

Зауваження щодо пропозиції висловив Олексій Чепурко.

« - Я не проти спортсменів. Я тільки за. Але давайте пам’ятати про безпеку, і залучимо поліцію, нехай скажуть своє слово. Плюс турбує питання щодо зимового періоду. Якщо поставлять знаки, я буде працювати снігоочисна техніка?»

Секретар міської ради Олександр Шамота зауважив, що знаки на зиму можна буде знімати, в будь – якому якому разі, питання з доріжкою треба вирішувати, адже бігати люди не припинять, їх ставатиме все більше.

Зрештою, вирішили питання доопрацювати, внісши корективи, а також провести нараду з поліцією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#доріжка #створення #комісія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...