• Головна
  • Полтавщина долучилася до XIV Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»
09:30, 8 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавщина долучилася до XIV Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

Полтавщина долучилася  до XIV Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

Всеукраїнська акція «Серце до серця» цьогоріч  триває  з 1 квітня по 19 травня. Метою  заходу є закупівля медичного обладнання до відділень дитячих лікарень кожної області України. Щороку тематика акції змінюється, у 2019 році допомога буде спрямована на закупівлю обладнання для кардіологічних відділень українських лікарень. У межах акції заплановано проведення благодійних заходів.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Основні цілі фонду:

    розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;

    привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;

    виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;

    покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Протягом 2006-2018 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядувань, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнесструктур було зібрано 35 798 830,65 грн, за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України. Навесні, впродовж трьох тижнів, акція триває у всіх областях України і супроводжується проведенням низки концертів, вистав, конкурсів, спортивних змагань, тренінгів. Під час фіналу акції відбувається збір коштів. Волонтери наліплюють логотип фонду кожному хто долучився – червоне серце. Результатом акцій «Серце до серця» є близько 100 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні та діюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним його користуванням громадськістю. Фонд «Серце до серця» є стабільною платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть поліпшити країну власними силами.

Раніше ми розповідали У Полтаві розповіли про аутизм

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акція #благодійність #допомога

Коментарі

Оголошення
live comments feed...