• Головна
  • У Полтаві розповідатимуть про аутизм
11:12, 2 квітня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві розповідатимуть про аутизм

У Полтаві розповідатимуть про аутизм

Близько двох тисяч українських дітей хворіють на аутизм. Такими є оцінки фахівців щодо поширення цього порушення розвитку нервової системи. Воно впливає на здатність людини спілкуватися і жити в суспільстві.

Аутизм виявляється уже в ранньому віці та розвивається протягом життя. Серед найголовніших симптомів для діагностики вчені називають так звану тріаду Лори Вінг: це складнощі в сфері соціальної взаємодії; порушення у сфері вербальної і невербальної комунікації; вкрай обмежений репертуар видів активності, інтересів та повторюваний репертуар поведінки.

Історії відомо не мало яскравих особистостей, у яких спостерігалися деякі симптоми цієї не простої хвороби. Приміром, Вінсент Ван Гог і Леонардо да Вінчі, Гаррі Труман і Авраам Лінкольн, Вуді Аллен і Боб Ділан, і багато інших.

А Що У Полтаві?

Сьогодні у Полтаві відбудеться благодійно – просвітницька акція. Її  старт  об 11 годині . Вона пройде на вул. Кукоби, 28

 Під час акції організатори розповідатимуть  про аутизм і про дітей, які живуть з аутизмом, труднощі з якими стикаються родини, які виховують таку дитину та про можливості вдалої реабілітації за підтримки проектів, що направлені на допомогу у розвитку та соціалізації дітей з аутизмом у Полтаві та області.

Організатори заходу – благодійна організація «Зернятко».

У Полтаві розповідатимуть про аутизм, фото-1

Її голова - Людмила Іващенко говорить:

« - Я на власному досвіді знаю, як важко доводиться родинам, у яких діти з аутизмом.  Нам хочеться, аби вони розвивалися, були соціалізованими. Саме тому вирішили не чекати, а самостійно  діяти. Об’єдналися у благодійну організацію»

Нещодавно, стараннями БО «Зернятко» у Полтаві відкрили перший ресурсний клас для дітей з аутизмом, що діє на базі Полтавської школи номер два.

У Полтаві розповідатимуть про аутизм, фото-2

Отож, підтримайте дітей з аутизмом і завітайте на акцію, що проходить за адресою вул. Кукоби, 28!

Раніше У Полтаві міська рада відкрила двері для благодійної вечірки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діти #акція #благодійність

Коментарі

Оголошення
live comments feed...