• Головна
  • Заклади гуманітарної сфери готують до зими
14:00, 3 серпня 2009 р.

Заклади гуманітарної сфери готують до зими

Учасники апаратної наради розглянули питання підготовки закладів освіти, культури, спорту до роботи в осінньо-зимовий період. Цього року видатків на капітальні ремонти з міського бюджету заплановано не було, тож обмежилися поточними. Так, освітянській галузі з районних бюджетів на них виділено 543 тисячі гривень. Відремонтовано покрівлю у 7 закладах, систему електропостачання – у 4-х, інженерні мережі – у 16-ти. Першорядне значення у такій ситуації мають спонсорські кошти, допомога батьків. Загалом наразі відремонтовано 90% класних та групових приміщень. Реалізуються енергозберігаючі заходи – в 11 навчальних закладах світильники замінено на економніші.

Від 10 до 30% енергоносіїв економлять заклади культури. Всі вони, здійснивши поточні ремонти, готові до опалювального сезону.

У дитячо-юнацьких спортивних школах проводяться утеплення вікон та дверей, перевіряються системи теплопостачання, радіатори замінюються на більш теплопропускні. Відремонтовано залу для вільної боротьби у ДЮСШ №4, легкоатлетичний манеж ДЮСШ №5.

Підсумовуючи розгляд питання, секретар міської ради Олександр Козуб зазначив: підготовка до опалювального сезону йде належним чином. А обмеженість фінансування повинен компенсувати організаційний чинник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...