• Головна
  • У лікарнях приватні власники зможуть орендувати цілі відділення
17:00, 27 січня 2019 р.
Надійне джерело

У лікарнях приватні власники зможуть орендувати цілі відділення

 У  лікарнях приватні власники зможуть орендувати цілі відділення

Приклад подібної співпраці вже є у Кропивницькому. Там у обласному онкологічному диспансері приватний власник орендував відділення радіології. Виконуюча обов`язки Міністра охорони здоров*я Уляна Супрун під час прес – конференції у Полтаві пояснювала  алгоритм так:

« - Є концепція публічного партнерства, де у комунальному лікувальному закладі приватний власник  може арендувати відділення чи приміщення, і   тоді клініка буде закуповувати у нього послуги.  Наголошую – купувати ці послуги буде саме клініка через НСЗ (Національну службу здров*я).   Чому це вигідно для клініки?  Це вигідно, бо клініці не потрібно утримувати штат, інвестувати мільйони гривень у обладнання. Вони дають приміщення в оренду і купують послуги. Поясню на аналогічному прикладі.

Ви можете вдома самостійно готувати їжу. Але , скажімо, у вас немає на це часу, чи продуктів, і ви замовляєте їжу по телефону. Вам доставляють їжу додому, ви за неї платите кошти. Так само і послуги у лікарнях. Тільки тут не сам пацієнт буде за себе платити – за нього платитиме НСЗ»

На Полтавщині перший приклад співпраці вже є у Диканському районі. Там у місцевій ЦРБ приватник орендує гінекологічне відділення.  

Раніше ми розповідали У Полтавській обласній лікарні виконали унікальну операцію на серці

Уляна Супрун пообіцяла полтавізувати всю Україну

Чи повинні лікарі ходити на виклики до хворих додому?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реформа #медицина #супрун

Коментарі

Оголошення
live comments feed...