• Головна
  • У Галереї мистецтв відкрили виставку дивовижного паперу
09:30, 27 січня 2019 р.
Надійне джерело

У Галереї мистецтв відкрили виставку дивовижного паперу

У  Галереї мистецтв відкрили виставку дивовижного паперу

Наталія Сташкевич – знаний у Полтаві художник та педагог. Вона заснувала та багатато років очолювала студію образотворчого мистецтва «Соняшник» і молодіжну секцію «Нове покоління», була багаторазовою учасницею різних творчих конкурсів та фестивалів. Але навіть після виходу на заслужений відпочинок, пані Наталія не розлучається з мистецтвом. Навпаки, розкриває все нові і нові грані свого таланту.  Протягом останніх двох років пройшло кілька вітчизняних і закордонних виставок витинанок. І ось - нова  експозиція " Незвичайність звичайного паперу"

Наталія Сташкевич народилася і провела юність у місті Пушкін Ленінградської області.

« - Там – суворий, північний край. А тому коли привела на Україну, найбільше вразило її багато барв*я та людська щирість» - пригадує пані Наталія.

У  Галереї мистецтв відкрили виставку дивовижного паперу, фото-1

Її батьки були далекими від мистецтва. Але коли долею тобі судилося бути художником , то від цього ніде не дінешся говорить пані Наталія. Пригадує, що спершу була «самоучкою». Серйозно почала малювати у педагогічному училищі. Тамтешні викладачі переконали продовжити навчання у художньому ВНЗ. Витинанка зацікавила Наталію Сташкевич ще на початку творчого шляху. Але по справжньому вона відкрила її для себе вже тоді, коли переїхала жити на Полтавщину.  

Мотиви казкові і рослинні орнаменти, біблійні персонажі та літературні герої – всі вони оживають у філігранних витинанках Наталії Сташкевич. У кожну роботу вона вкладає часточку власного серця, бо впевнена: тільки так може народжуватися мистецтво. Натхнення пані Наталія знаходить у всьому . Говорить, що для цього не потрібно якихось особливих емоційних вибухів . Достатньо оглянутися навколо і порадіти оточуючому світові і рідним .

 Свою майстерність Наталія Сташкевич постійно удосконалює, віднаходить все цікаві сюжети , опановує сучасні техніки. Її роботи знайшли своє місце у колекціях по всьому світу. А друзі і пошановувачі щоразу із захопленням зустрічають її нові і нові виставки

У  Галереї мистецтв відкрили виставку дивовижного паперу, фото-5

Раніше ми повідомляли У Галереї мистецтв можна побачити хрещену ікону Гоголя

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#художники #картини #галерея

Коментарі

Оголошення
live comments feed...