• Головна
  • Полтавців навчатимуть , як організувати ОСББ
09:00, 24 січня 2019 р.

Полтавців навчатимуть , як організувати ОСББ

Полтавців навчатимуть , як організувати ОСББ

ГО «Нова Полтава» оголошує шостий набір слухачів на проходження навчальної програми «Організація та управління діяльністю об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)». Курс буде проведено спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова, повідомили в громадській організації.

Навчання платне, проте, ГО «Нова Полтава» надасть гранти, для 25 студентів, чим покриє 70% від його загальної вартості. Для студента навчання вартуватиме 300 грн. Відповідно до правил, передбачених для учасників відбору, кожен бажаючий має до 10 лютого заповнити анкету тут https://goo.gl/forms/dkhwgFnEnLooBH8y2, або в нашому офісі (вул. Котляревського, 6) та, за необхідності, пройти співбесіду, про час проведення якої буде додатково повідомлено. Звертаємо Вашу увагу на те, що обов’язковою вимогою до студентів є наявність вищої освіти. Протягом тижня конкурсна комісія сформує групу та ознайомить кожного з детальною програмою навчання.

Полтавців навчатимуть , як організувати ОСББ, фото-1

Попередньо, в програмі передбачено три модулі, не менше 10 занять:І. Нормативно-правові аспекти створення та функціонування діяльності ОСББ.ІІ. Економічні аспекти управління будинком:• Формування бюджету на утримання багатоквартирного будинку. Особливості формування і використання резервного, ремонтного та інших спеціальних фондів;• Виконання ОСББ делегованих повноважень щодо здійснення розрахунків пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг;• Особливості фінансування і кредитування ОСББ.ІІІ. Технічні аспекти:-Технічна експлуатація й обслуговування будинку і прибудинкової території;– Планування капітального ремонту. Склад кошторисної документації на капітальний ремонт;– Розробка інвестиційного проекту здійснення енергозберігаючих заходів у будинку і т.д.

Полтавців навчатимуть , як організувати ОСББ, фото-2

Заняття проводять фахові викладачі університету та голови ОСББ.

По завершенню навчання, студенти, котрі прослухали повний курс лекцій та успішно склали залік отримують свідоцтва про підвищення кваліфікації за відповідним напрямком.Термін навчання, розрахований на 2-3 тижні, час проведення лекцій з 10 до 15. Заняття проходитимуть в офісі ГО «Нова Полтава», що на вул. Котляревського, 6; випуск у м. Харкові.Нагадаємо, що за минулі роки пройшли навчання, прослухали курс лекцій та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації 133 полтавця, значна частина яких зараз очолює та працює в ОСББ та ЖБК міста.Якщо Ви готові стати відповідальним власником, управляти своїм будинком, змінювати середовище та простір навколо себе, ми готові Вам допомогти навчитися і робити це фахово. Телефон для довідок: (050) 80-90-100.

Раніше ми повідомляли ЩО у Полтаві роблять, що б місто перестало бути смітником?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#студенти #рада #навчання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...