• Головна
  • У Полтаві побудують новий житловий масив
14:00, 8 грудня 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві побудують новий житловий масив

У Полтаві побудують новий житловий масив

 6 грудня відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради, яке провів її голова, начальник управління містобудування та архітектури Микола Шевельов. Під час засідання розглянули проект детального плану території по вулиці Великотирнівскій. Територія проектування розташована поруч із перехрестям з вулицею Героїв Сталінграду. Головний архітектор міста зауважив, що ця територія з точки зору містобудування має важливе значення:

– Проектом передбачається розміщення багатоквартирної забудови на ділянці, яка знаходиться в користуванні у юридичної особи. Колись ця ділянка оформлювалась для розміщення торговельно-розважального комплексу. Зараз наміри інвестора змінилися.

 Замовником проекту детального плану виступило управління капітального будівництва міськвиконкому, а розробником – товариство «Група компаній СП». Головний архітектор проекту Василь Шулик розповів, що на території проектування присутні також вже виділені приватизовані земельні ділянки і гаражний кооператив:

– На території проектування запропоновано розмістити три житлових будинки з внутрішнім дворовим простором. Один будинок – 6-секційний, вздовж Великотирнівської. Також ми запропонували один 3-секційний та 2-секційний будинки. Проектом також передбачений проїзд, дитячі та спортивні майданчики.

Відповідно до проекту, в будинках буде по 10 поверхів. У 6-секційному будинку запропоновано розмістити 315 квартир, у 3-секційному – 160 квартир, у 2-секційному – 110. На першому поверсі запропоновано розташувати приміщення громадського призначення. Проектом також передбачений відступ від гаражного кооперативу 25 метрів, в межах якого запропоновано розмістити парковки.

Під час засідання члени архітектурно-містобудівної ради внесли свої пропозиції щодо проекту детального плану територій. З урахуванням усіх зауважень та пропозицій, архітектурно-містобудівна рада рекомендувала зазначений проект детального плану території для подальшої роботи.

Раніше ми повідомляли Полтавську ділянку траси Київ - Харків відремонтують до кінця року

#будівництво #будинки #архітектура
Оголошення
live comments feed...