• Головна
  • Полтавську ділянку траси Київ-Харків відремонтують до кінця року
12:27, 28 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Полтавську ділянку траси Київ-Харків відремонтують до кінця року

Полтавську ділянку траси Київ-Харків відремонтують до кінця року

Полтавську частину траси Київ-Харків ремонтують вже протягом тижня. Роботи на цій ділянці ініціював голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Підрядна компанія «Ростдорстрой» зараз розкриває полотно однієї зі смуг дороги.

       —  Ми готові братися за складні виклики — починаємо проекти, по яких десятиріччями ніхто нічого не робив, — зауважив Валерій Головко. — Сьогодні — переламний момент у свідомості суспільства. Ми маємо повну співпрацю між обласною і міською владою. І що найважливіше — сприяння і підтримку держави. Дороги — тема, де не може бути політики. Потрібно створити умови для жителів Полтави і області. А також мешканців інших регіонів, які часто їздять цією ділянкою дороги.

Робітники готують все до перенесення потоку машин на одну зі смуг — так вони зможуть запустити дорожній рух. Для цього її шліфують, надалі працівники зможуть безперешкодно працювати.

      — Це необхідно для того, щоб машини не переїжджали зі смуги з ямами на свіжий асфальт, після того, як його покладуть. Така практика серед автомобілістів нам вже відома, ми з таким стикалися. Це може перешкодити швидкості виконання нашої роботи. Втім, ми знаємо як таке попередити і вже працюємо над цим, — пояснив майстер підрядної компанії «Ростдорстрой» Олександр Синельников.

Цього року в планах розкрити полотно дороги до його основи — ґрунту. Потім його засипатимуть бетоном з емульсією. На зиму ділянку обов’язково накриють  двома шарами асфальту. Це необхідно для того, щоб не втратити отриманий результат від вже проведених робіт — тоді дорога перезимує правильно.

      — Ми плануємо завершити роботу на частині полтавської ділянки М-03 біля «Шашлички» цього року. За умови, якщо погода не зробить нам ускладнень, — наголосив директор Департаменту будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА Тимофій Голбан. — Ця ділянка траси — найболючіша тема останніх років не лише для жителів міста, ще й області та всієї України. Тепер, коли ми отримали можливість змінити ситуацію — робимо все якомога швидше і якісніше. Такі проблеми і мають вирішуватися оперативно.

Роботи на цій ділянці розпочалися минулого тижня. Завадою на два дні ставав сніг, однак компанія-підрядник його очікувала і була до цього готова. Фахівці пояснили, що перерва в роботах навіть на такий незначний строк перешкоджає справі. Механізми дорожньої техніки встигають замерзнути — потім їх складніше запустити. Ідеальний максимальний час затримки через ускладнені погодні умови — ніч, її техніка переживає краще.

За прогнозами далі очікується потепління — тепла погода сприятиме пришвидшенню роботи. Тоді спеціалісти повністю розкриють полотно і почнуть нову засипку.

Загалом Полтавська ОДА відремонтує ділянку траси М03 від «Метро» до «Шашлички» повністю. Ремонтні роботи проведуть в кілька етапів. Основна частина припаде на весну наступного року. Співфінансування для проведення робіт надає міська рада.

Нагадаємо, що Полтавська ОДА опікується дорогами місцевого значення з початку року. Ця ділянка міжнародної траси перебувала на балансі міста. САД у Полтавській області від вирішення проблеми самоусунулася. За ініціативи Валерія Головка область отримала дозвіл на ремонт цього відрізку дороги, розробила проект, провела тендер та почала роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#траса #ремонт #київ-харків
Оголошення
live comments feed...