• Головна
  • Полтавську ділянку траси Київ-Харків відремонтують до кінця року
12:27, 28 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Полтавську ділянку траси Київ-Харків відремонтують до кінця року

Полтавську ділянку траси Київ-Харків відремонтують до кінця року

Полтавську частину траси Київ-Харків ремонтують вже протягом тижня. Роботи на цій ділянці ініціював голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Підрядна компанія «Ростдорстрой» зараз розкриває полотно однієї зі смуг дороги.

       —  Ми готові братися за складні виклики — починаємо проекти, по яких десятиріччями ніхто нічого не робив, — зауважив Валерій Головко. — Сьогодні — переламний момент у свідомості суспільства. Ми маємо повну співпрацю між обласною і міською владою. І що найважливіше — сприяння і підтримку держави. Дороги — тема, де не може бути політики. Потрібно створити умови для жителів Полтави і області. А також мешканців інших регіонів, які часто їздять цією ділянкою дороги.

Робітники готують все до перенесення потоку машин на одну зі смуг — так вони зможуть запустити дорожній рух. Для цього її шліфують, надалі працівники зможуть безперешкодно працювати.

      — Це необхідно для того, щоб машини не переїжджали зі смуги з ямами на свіжий асфальт, після того, як його покладуть. Така практика серед автомобілістів нам вже відома, ми з таким стикалися. Це може перешкодити швидкості виконання нашої роботи. Втім, ми знаємо як таке попередити і вже працюємо над цим, — пояснив майстер підрядної компанії «Ростдорстрой» Олександр Синельников.

Цього року в планах розкрити полотно дороги до його основи — ґрунту. Потім його засипатимуть бетоном з емульсією. На зиму ділянку обов’язково накриють  двома шарами асфальту. Це необхідно для того, щоб не втратити отриманий результат від вже проведених робіт — тоді дорога перезимує правильно.

      — Ми плануємо завершити роботу на частині полтавської ділянки М-03 біля «Шашлички» цього року. За умови, якщо погода не зробить нам ускладнень, — наголосив директор Департаменту будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА Тимофій Голбан. — Ця ділянка траси — найболючіша тема останніх років не лише для жителів міста, ще й області та всієї України. Тепер, коли ми отримали можливість змінити ситуацію — робимо все якомога швидше і якісніше. Такі проблеми і мають вирішуватися оперативно.

Роботи на цій ділянці розпочалися минулого тижня. Завадою на два дні ставав сніг, однак компанія-підрядник його очікувала і була до цього готова. Фахівці пояснили, що перерва в роботах навіть на такий незначний строк перешкоджає справі. Механізми дорожньої техніки встигають замерзнути — потім їх складніше запустити. Ідеальний максимальний час затримки через ускладнені погодні умови — ніч, її техніка переживає краще.

За прогнозами далі очікується потепління — тепла погода сприятиме пришвидшенню роботи. Тоді спеціалісти повністю розкриють полотно і почнуть нову засипку.

Загалом Полтавська ОДА відремонтує ділянку траси М03 від «Метро» до «Шашлички» повністю. Ремонтні роботи проведуть в кілька етапів. Основна частина припаде на весну наступного року. Співфінансування для проведення робіт надає міська рада.

Нагадаємо, що Полтавська ОДА опікується дорогами місцевого значення з початку року. Ця ділянка міжнародної траси перебувала на балансі міста. САД у Полтавській області від вирішення проблеми самоусунулася. За ініціативи Валерія Головка область отримала дозвіл на ремонт цього відрізку дороги, розробила проект, провела тендер та почала роботи.

#траса #ремонт #київ-харків
Оголошення
live comments feed...