• Головна
  • Протягом двох років дев*ятнадцять полтавців стали жертвами сучасних работоргівців
08:00, 2 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Протягом двох років дев*ятнадцять полтавців стали жертвами сучасних работоргівців

Протягом двох років дев*ятнадцять полтавців  стали жертвами сучасних работоргівців

Сьогодні – міжнародний день боротьби за скасування рабства.  Дата встановлена на честь дня прийняття відповідної Конвенції в 1949 році.  За даними Організації Об’єднаних націй, станом на 2016 рік в світі налічувалося понад 40 мільйонів рабів. За даними Global Slavery Index, цей показник склав 46 мільйонів чоловік, причому, згідно з попереднім дослідженням, він збільшився на 10 мільйонів чоловік. Чверть людей, які знаходяться в рабстві - діти. На жаль, з року в рік ситуація не втрачає актуальності у світі і в Україні зокрема. Адже за даними різних досліджень, з часу отримання Україною  незалежності, жертвами торгівлі людьми стали від 160 до 200 тисяч наших співгромадян.

За останні два роки на Полтавщині до органів соціального захисту звернулися 19 людей, які постраждали від сучасного рабства.  9-ом потерпілим було надано відповідний державний статус, вони отримали необхідну допомогу.

Такі цифри прозвучали нещодавно під час засідання моніторингової групи під головуванням заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович з питань перевірки стану виконання Полтавською облдержадміністрацією Закону України «Про протидію торгівлі людьми». 

«Проблема дуже актуальна та потребує скоординованих дій усіх суб’єктів які працюють у цій сфері» -  зазначила Наталія Федорович. А саме взаємодія органів соціального захисту, служби у справах дітей, центрів  соціальних служб, національної поліції та юстиції, на регіональному рівні центрів надання безоплатної правової допомоги, міграційної служби, охорони здоров’я та освіти.

«Полтавщина ефективно та якісно проводить інформаційні кампанії щодо протидії торгівлею людьми. Ми позитивно оцінюємо роботу органів соціального захисту населення Полтавської області, але маємо питання до роботи поліції на Полтавщині. Викриття злочинів в регіоні, пов’язаних з торгівлею людьми, має бути на кращому рівні. Важливо, щоб злагоджено працювали всі суб’єкти національного механізму взаємодії, зокрема служба зайнятості, інспекція праці, поліція та органи соціального захисту, аби виявляти  такі ситуації та належними чином реагувати на них», - зазначила Наталія Федорович.

 Раніше ми повідомляли Полтавцям відкрили нову схему вербування людей у трудове рабство

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рабство #ООН #боротьба
Оголошення
live comments feed...