• Головна
  • У полтавських лікарнях заборонять благодійні пожертви у готівковій формі
18:30, 29 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У полтавських лікарнях заборонять благодійні пожертви у готівковій формі

У полтавських лікарнях заборонять благодійні пожертви у готівковій формі

Окрім цього благодійні  фонди не зможуть орендувати  приміщення у лікувальних закладах з першого січня наступного року.  Про це серед інших питань говорили учасники постійної комісії міської ради з питань культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров*я, материнства і дитинства.  Засідання  провів Олександр Кудацький.

На комісію винесли питання щодо виплати компенсації за проїзд чорнобильцям на наступний рік. При цьому звучали найрізноманітніші цифри. Скажімо, депутат Юрій Бойко  запропонував суму компенсації в розмірі тисяча гривень кожному. На сьогодні в Полтаві налічується близько двох тисяч ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, 2850 потерпілих та 300 вдів ліквідаторів.

У полтавських лікарнях заборонять благодійні пожертви у готівковій формі, фото-1

-         Це не така вже велика сума, і ми повинні віддати шану людям, які заради нас ризикували власним життям – сказав Юрій Бойко.

Зрештою , вирішили , що  питання потребує   доопрацювання.  Адже у місті є і інші категорії, які потребують допомоги – онкохворі, люди з орфанними хворобами та інші.

У полтавських лікарнях заборонять благодійні пожертви у готівковій формі, фото-2

Заступник голови Полтавської обласної організації ФСТ « Динамо» України Олексій Більчич звернувся з проханням надати фінансову підтримку , аби збудувати на стадіоні « Динамо» тренажерний майданчик. На сесії затвердять і питання щодо розробки Концепції вшанування жертв Голодомору – геноциду 1932 – 1933 років.

« - Полтава повинна мати меморіальний комплекс, присвячений жертвам Голодомору. Де він буде розташований який вигляд матиме - будемо вирішувати за допомогою громадськості та управління культури. Створимо робочу групу, окреслимо ідею і тоді йтиме мова про виділення земельної ділянки та кошторис. Розгляд на  сесії – до певної міри декларативний момент, констатація початку процесу» - прокоментував Юліан Матвійчук.

Натомість не підтримали депутати ідею щодо  передачі будівель та споруд стадіону « Авіатор» , що знаходяться в експлуатації військової частини А3384 з державної власності до комунальної власності міста Полтава

 Раніше ми повідомляли Як громаді ініціювати зміни?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #депутати #комісія
Оголошення
live comments feed...