• Головна
  • Шамота, Мамай, знову Шамота - у Полтавській міській раді за добу двічі змінився керівник
12:37, 21 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Шамота, Мамай, знову Шамота - у Полтавській міській раді за добу двічі змінився керівник

Шамота, Мамай, знову Шамота - у Полтавській міській раді за добу двічі змінився керівник

У Полтавській міській раді 20-го листопада сталася спроба «тихої революції». Державний реєстратор Красноградської РДА Харківської області Наталія Батиченко внесла зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Після змін до реєстру керівником Полтавської міської ради на деякий час знову став Олександр Федорович Мамай. Про це повідомило інтернет-видання "Полтавщина".

Незабаром зясувалося, що у реєстратора Наталії Батиченко 16-го листопада вкрали гаманець і флешку із ключем до реєстру. Про це вона написала заяву до поліції.

Невдовзі відомості у реєстрі були знову змінені. І керівником міської ради – і згідно реєстру, і де-факто – знову став Олександр Шамота, чинний секретар міської ради.

Проте маніпуляції із реєстром все ж таки вплинули на роботу міськради. Зокрема, через це двічі переносили час засідання виконавчого комітету ради. Спочатку його планували провести сьогодні о 10:00, потім – об 11:30. За останньою інформацією, виконком таки відбудеться о 13:00. Також міськрада скасувала анонсований для журналістів показ снігозбиральної техніки, який о 10:40 мав відбутися біля ТРЦ «Екватор».

Ми зв’язалися із Олександром Шамотою і отримали його коментарі з приводу останніх подій.

У злочинний спосіб Мамай знову хотів повернутись. Це стандартна злочинна схема. Нібито вкрали ключ у реєстратора. Внесли зміни до реєстру. Так, є інформація, нібито зміни внесли із адреси у Полтавській міській раді. Розумієте, ключ був вкрадений і зміни могли бути внесені хоч із Кіпру? Зараз інформація у реєстрі виправлена, місто працює у штатному режимі. Заступники на місці, секретар на місці – всі працюють. Якщо у Мамая є бажання дестабілізувати ситуацію у місті, він це робить. Вся демократична коаліція працює на те, щоб місто нормально функціонувало, - зазначив Олександр Шамота.

Також він уточнив, що засідання виконкому переносили кілька разів саме через ситуацію із реєстром. Щодо показу техніки, то його не скасували, а просто перенесли на інший день, тому що зараз вся вона працює у місті.

-Вчора пішов сніг і було не до показу техніки. Сьогодні по місту йде розкидання піску та солі. Хто нас назве нормальним, якщо у місті сніг, а ми будемо техніку показувати? – підсумував Шамота.

Нагадаємо, раніше під час апаратної наради керівник управління ЖКГ Сергій Сінельник розповів, що місто чиститимуть від снігу близько 100 одиниць техніки. Проте показати її представникам ЗМІ досі не змогли. 

#міськрада #Полтава #реєстр #зміна #керівник
Оголошення
live comments feed...