• Головна
  • Полтаву чиститимуть від снігу 100 одиниць техніки, але показати її поки що не можуть
16:42, 5 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Полтаву чиститимуть від снігу 100 одиниць техніки, але показати її поки що не можуть

Полтаву чиститимуть від снігу 100 одиниць техніки, але показати її поки що не можуть

Про підготовку до осінньо-зимового періоду говорили 5-го листопада на апаратній нараді у Полтавській міській раді.

Зокрема начальник управління ЖКГ Сергій Сінельник розповів, що вже заготовили 3,5 тисяч тон піщано-соляної суміші (із запланованих 10 тисяч). Він також повідомив, що із 1-го листопада запровадили чергування на випадок ожеледиці. Вже надходило кілька повідомлень від поліції про погіршення стану доріг міста при пониженні температури уночі.

Полтаву чиститимуть від снігу 100 одиниць техніки, але показати її поки що не можуть, фото-1

Також Сергій Сінельник повідомив, що взимку вулиці Полтави очищатимуть від снігу близько 100 одиниць підрядної організації - ПП "Будгарант-7". Щоправда, не зміг відповісти на питання - коли цю техніку зможуть показати представникам влади та журналістам. Сказав лише, що на завершення її підготовки потрібно тиждень-два.

Представник "Будгаранта-7" Василь Василенко додав, що на прибирання снігу у Полтаві будуть задіяні близько 100 працівників організації. А також уточнив, що прибиратимуть сніг за допомогою 70 одиниць техніки, ще використають 30 одиниць допоміжної.

Вже після апаратної заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко уточнив, що техніку мають продемонструвати до 14-го листопада на території авторинку по вулиці Серьогіна.

Нагадаємо, у березні жителі Полтави вийшли на акцію протесту через бездіяльність під час снігопадів у місті.

#місто #сніг #прибирання #ЖКГ #Полтава
Оголошення
live comments feed...