• Головна
  • Зарплати полтавських сімейних лікарів зросли у два - три рази
15:00, 21 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Зарплати полтавських сімейних лікарів зросли у два - три рази

Зарплати полтавських сімейних лікарів  зросли у два - три рази

"Гроші нарешті пішли за пацієнтами і тисячі терапевтів і педіатрів вже відчули це з новою істотно підвищеною зарплатою", — повідомила виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на нещодавній нараді уряду.

Яка ситуація у Полтаві в ексклюзивному коментарі для нашого видання розповів начальник управління охорони здоров’я виконавчого комітету Полтавської міської ради Сергій Котов.

За його словами, сімейні лікарі мають укласти близько двох тисяч (1800)декларацій з пацієнтами, саме така норма прописана згідно з реформуванням. У обласному центрі процес триває, ве є лідери за кількістю угод, і це позитивно позначилося на їхній заробітній платі, стверджує Сергій Котов:

-Якщо до реформи заробітна плата становила 4,5 – 5 тисяч гривеньто зараз лікарі, які вже уклали потрібну кількість декларацій з пацієнтами, отримують 9 – 10 тисяч гривень зарплати. Це суттєве зростання, але думаю, що у наступному році, коли все населення повністю Полтави охоплять декларуванням, лікарі будуть ще більше мотивовані, аби надавати якісні послуги своїм пацієнтам і отримувати за це належну заробітну плату.

У Полтаві діє три центри первинної медико-санітарної допомоги. В кожному з них є лікарі, які набрали достатню кількість угод, і є «аутсайдери», у котрих всього пара сотень пацієнтів. «Для нас, керівництва, це безумовний сигнал» - наголошує Сергій Котов:

-Вони у майбутньому просто не будуть мати робочого місця.А пацієнтам запропонуємо іншого фахівця. Тому кожен лікар зараз посилено працює, розуміючи всю серйозність ситуації.

Раніше ми повідомляли Зарплати лікарів "первинки" зросли у два три рази

#лікарі #реформа #декларції
Оголошення
live comments feed...