Новини компаній
15:25, 20 листопада 2018 р.

Які послуги надає сервіс Revizion

Новини компаній

Реальні відгуки споживачів – це те, що допомагає 85% людей прийняти остаточне рішення щодо купівлі товару чи послуги. Обираючи між двома аналогами, людина надасть перевагу тому, який зібрав найбільше позитивних коментарів. Уявімо ситуацію: ваша компанія надає дійсно корисні і якісні послуги клієнтам, але відгуків про них в інтернеті ще дуже мало, або вони відсутні зовсім. В такому випадку вашим потенційним споживачам буде важко прийняти рішення щодо замовлення послуги саме у вас.

А от ситуація, коли відгуків реальних людей вже багато, повністю змінює процес прийняття рішення клієнтом. Тому, щоб підвищити свої продажі і збільшити кількість клієнтів, варто звернутися в компанію Revizion. Її сервіс можна знайти за адресою https://revizion.ua/, тут є номери телефонів менеджерів, з якими можна обговорити всі питання.

Для кого будуть корисні послуги Revizion

На даний момент серед клієнтів сервісу більше всього власників ресторанів, кафе, магазинів, готелів. Але його послуги будуть дуже корисними і таким замовникам:

  • Салони краси та бутики з модним одягом, взуттям;

  • Медичні центри, поліклініки та приватні клініки;

  • Державні установи, транспортні компанії;

  • Навчальні заклади, торгові центри;

  • Інтернет-магазини, онлайн-сервіси.

За допомогою даного сервісу ви зможете відстежувати реакцію ваших клієнтів на ваші товари та послуги. Не кожен власник може завжди знаходитись у своєму закладі. Де б ви не перебували, Revizion допоможе вам точно знати, як поводить себе ваш персонал з клієнтами, чи подобаються людям страви вашого кухара і т.д.

Для чого це потрібно

Реальні відгуки клієнтів допоможуть вам обґрунтовано і правдиво оцінювати вашу роботу і впливати на її покращення. Адже так ви будете знати, які ваші сторони подобаються споживачам, а які варто удосконалити. Тісний зворотній зв'язок та чуйність до своїх клієнтів викликають більше довіри в них, і, як слідство, збільшують їх число та обсяги продаж.

Як це відбувається

Після укладання договору з сервісом, вам буде наданий свій блок для відгуків, який можна інтегрувати в будь-яку систему CMS. Тут ви будете збирати відгуки клієнтів, вести статистику, бачити динаміку змін в таблицях і графіках. Також можна зробити свою систему спілкування з клієнтами через E-mail. В режимі реального спілкування ви зможете реагувати на кожний коментар. Наприклад, віддячити за гарний відгук подарунком в виді знижки чи безкоштовної кави.

Позитивні відгуки про вас будуть заохочувати інших клієнтів користуватись вашими товарами чи послугами. А негативні дадуть вам змогу ліквідувати недоліки та покращити сервіс чи якість товарів.

Принципи роботи сервісу Revizion

Головний принцип сервісу Revizion – це чесна публікація всіх відгуків. Як похвала, так і невдоволення клієнтів будуть опубліковані на сайті. Не публікуються лише коментарі з нецензурною лексикою та ті, що були відмінені самим клієнтом в результаті вашої співпраці з ним.

Система Revizion стане для вас своєрідною електронною книгою скарг, подяк і пропозицій від клієнтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...