• Головна
  • Батл петицій у Полтаві – більше голосів «за» збереження прибудови до «Котлярика», ніж «проти»
13:00, 19 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Батл петицій у Полтаві – більше голосів «за» збереження прибудови до «Котлярика», ніж «проти»

Батл петицій у Полтаві – більше голосів «за» збереження прибудови до «Котлярика», ніж «проти»

Петиція під номером №259 (автор Олександр Сороковой) закликає підтримати демонтаж МАФів, у тому числі – прибудови до кінотеатру Котляревського. За 52 дні голосування набрала 223 голоси «за»

Знесення (демонтаж) скандальних забудов в місті

Знесення (демонтаж) скандальних забудов в місті.1)Прибудова до екс-кінотеатру Котляревського по вул.. Соборності, 31 2) Комплекс МАФів поблизу універсаму «Полтава» по вул. Івана Мазепи, 45/43) Кіоск на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної Сотні- Дані забудови та МАФи, були зведені з порушенням Законів України. І є такими, що обурюють полтавців, тим самим демонструють корупцію в місті, та є її символом.

Інша петиція – під номером 272 (автор Дмитро Сергійович Собакарь) закликає залишити прибудову до будівлі кінотеатру Котляревського. І всього за 5 днів вона набрала вже 294 голоси.

Збереження будівлі кінотеатру Котляревського

З метою збереження архітектурного вигляду будівлі кінотеатру Котляревського, перетворення закладу на візитівку міста, пропонуємо залишити прибудову "Старнайт". Власники прибудови, які отримали приміщення у жалюгідному стані, зробили все можливе, аби зберегти його, не довести до вигляду Кадетського корпусу. Знесення прибудови може ще більше пошкодити саму пам’ятку архітектури національного значення. Більше того, на сьогодні всі комунікації кінотеатру підведені під одну систему, яка включає в себе і прибудову. Знесення її приведе до порушення роботи усіх закладів, що розміщені у будівлі. Прибудова до кінотеатру - це додаткові робочі місця, значні кошти в міський бюджет за оренду приміщення, можливості для заохочення туристів.

 Нагадаємо, для розгляду міською владою петиція має за 60 днів набрати 250 голосів. Тому петицію за збереження прибудови незабаром має розглянути влада міста.

Раніше міська влада Полтави звернулася до суду із позовом щодо знесення прибудови до колишнього кінотеатру.

#Полтава #Котлярик #петиції #голосування #демонтаж
Оголошення
live comments feed...