• Головна
  • Міська рада підтримає знесення прибудови до кінотеатру Котляревського
07:15, 1 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Міська рада підтримає знесення прибудови до кінотеатру Котляревського

Міська рада підтримає знесення прибудови до кінотеатру Котляревського

Рішення ухвалили під час регламентної комісії. Нагадаємо, що раніше Полтавська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду з позовом в інтересах держави в особі Державної архітектурно-будівельної інспекції України Полтавської міської ради до ТОВ «Старнайт». У позові йдеться про знесення прибудови на вул. Соборності, 31 та приведення земельної ділянки у попередній стан.

— Споруда кінотеатру ім Котляревського це памʼятка архітектури Національного значення, до таких об*єктів заборонено будь — що добудовувати без спеціальних дозволів, які видають центральні органі влади. Наскільки відомо, цих дозволів ТОВ «Старнайт» не отримувало. Вони мали тільки дозвіл на розміщення столиків а не капітальну споруду. Тому порушення законодавства — абсолютно очевидне - сказав начальник управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрій Трегубов.

   — Є незаконне будівництво, був отриманий паспорт на тимчасову споруду , а по факту — звели будинок . Прокурор звернувся з позовом ще у квітні , але тоді жодних зрушень у справі не було. сьогодні ми визначилися з позицією, що підтримаємо позов прокурора про знесення. Нині , нарешті цим питанням почали опікуватися, сподіваюся, воно зрушить з мертвої точки, - підсумував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Іван Сватенко.

Нагадаємо, що раніше будівля кінотеатру втратила статус національної памʼятки через незаконну прибудову.

Депутати Полтавської міської ради на останній сесії ухвалили рішення щодо анулювання дії паспорту прив’язки тимчасових пересувних споруд ТОВ «Старнайт».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прибудова #кінотеатр #знесення
Оголошення
live comments feed...