• Головна
  • У Полтаві пропонують не зносити прибудову до кінотеатру Котляревського (ФОТО)
17:00, 18 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві пропонують не зносити прибудову до кінотеатру Котляревського (ФОТО)

У Полтаві пропонують не зносити прибудову до кінотеатру Котляревського (ФОТО)

18-го листопада на фасаді прибудови до кінотеатру Котляревського влаштовують фотовиставку. Організовує її громадське об’єднання «Підприємці Полтавщини». Виставка складається із 26 плакатів, на яких проілюстровані зміни у кінотеатрі із 2012-го року, а також 20 ескізних пропозицій із виглядом прибудови та парку поряд із нею.

-         Візуалізації нам надав співвласник ТОВ «Старнайт» Олександр Калуцький. Це – частина дизайнерського проекту, розробленого Ігорем Юшко, - говорить Олег, один із організаторів фотовиставки.

Виявляється, захисники прибудови навіть створили проект реконструкції парку навколо кінотеатру і намагалися погодити його із «новою» міською владою. Проте – не дійшли порозуміння

-         Два тижні тому ми вели переговори з міською владою, щоб залишити нашу будівлю, запропонували повну реконструкцію парку навколо кінотеатру, на що нова влада відповіла, що їм це нецікаво, - написав на своїй сторінці у «Фейсбук» Дмитро Собакарь, засновник і керівник ТОВ «Ресто».

Фотовиставку організували, щоб привернути увагу полтавців та дізнатися їх думку стосовно прибудови та реконструкції парку біля неї.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що міська рада Полтави підтримує знесення прибудови до кінотеатру. 

А що думаєте ви, шановні читачі? Прибудову потрібно знести? Чи все ж таки залишити?

Голос міста
Так, потрібно
50,0%
Ні, треба залишити
50,0%
#Прибудова #кінотеатр #Котляервського #міська рада #парк #реконструкція #виставка
Оголошення
live comments feed...