• Головна
  • Хто і навіщо рахує пільговиків у полтавських тролейбусах? (ВІДЕО)
13:30, 13 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Хто і навіщо рахує пільговиків у полтавських тролейбусах? (ВІДЕО)

Хто і навіщо рахує пільговиків у полтавських тролейбусах? (ВІДЕО)

13-го листопада полтавським журналістам демонструють, як визначають коефіцієнт пільговиків у міському транспорті. Заступник міського голови із питань ЖКГ Олексій Чепурко нагадує, що влітку міська рада прийняла рішення про пільгове перевезення різних категорій громадян у місті Полтава.

Із перевізниками розраховувалися із бюджету міськради за коефіцієнтами, які обраховували раніше, іще при «старій владі».

Хто і навіщо рахує пільговиків у полтавських тролейбусах? (ВІДЕО), фото-1

Правильність цих коефіцієнтів викликала сумніви. Тоді у міській раді вирішили перерахувати коефіцієнти. І запросили для цього фахівців Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Із 10 по 16 листопада вони проведуть вибіркове обстеження на різних маршрутах у місті. Потім іще близько тижня готуватимуть висновки і потім передадуть міській раді об’єктивні цифри коефіцієнтів. За роботу фахівців міськрада заплатить 126 тисяч гривень.

-Ми працюємо трьома групами по двоє обліковців у кожній. Заходимо у транспорт, прохаємо надати квитки або посвідчення. Потім підраховуємо кількість пільгових та платних пасажирів. Коефіцієнт визначаємо, поділивши кількість пільгових пасажирів на кількість платних, - пояснює Віталій Чижик, науковий співробітник Харківського університету.

Далі представники полтавських ЗМІ прямують на зупинку «Корпусний парк» і разом із обліковцями сідають до тролейбусу. Проїжджають одну зупинку. Обліковці виходять і оголошують результати. Від «Корпусного парку» до «Майдану Незалежності» у тролейбусі проїхали 64 пасажири: 33 пільговика та 31 із білетами.

Ще один «замір» обліковці роблять у автобусі, проїхавши від «Майдану Незалежності» до «Університету». У автобусі проїхали 44 пасажири: 13 пільговиків, 31 – із білетом.

Нагадаємо, раніше ми цікавились у читачів - скільки вони готові платити за проїзд у Полтаві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проїзд #полтава #перевізники #маршрутки #тролейбуси
Оголошення
live comments feed...