• Головна
  • Скільки ви готові платити за проїзд у Полтаві?
08:30, 9 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Скільки ви готові платити за проїзд у Полтаві?

Скільки ви готові платити за проїзд у Полтаві?

Із 1-го жовтня перевізники міста почали виконувати рішення суду про зниження вартості проїзду. І зараз жителі Полтави сплачують 4 гривні за проїзд у маршрутці та 2 гривні – за поїздку у тролейбусі. Перевізники сприйняли зниження тарифів «у штики» і навіть погрожували місту страйком Втім, на маршрути по факту не виїхали лише кілька автобусів. Решта почали возити пасажирів по новому/старому тарифу. Із 20-ма перевізниками, які відмовлялися їздити собі у збиток та возити пільговиків, місто розірвало угоди на маршрути.

Зараз у питанні тарифу на проїзд настало тимчасове затишшя. Але довго воно не протримається. І перевізники, і влада, і частина пасажирів розуміють, що не може бути економічно обґрунтованим тариф у 4 гривні, який прийняли іще у 2015-му році. І заступник міського голови із питань ЖКГ Олексій Чепурко раніше вже говорив, що тариф доведеться переглядати у сторону збільшення.Зараз лише невідомо – коли це станеться.

Нагадаємо, що доки Полтава їздить у маршрутках по 4, у інших великих містах області тарифи на проїзд вже збільшили. У Кременчуці із травня 2017-го діє тариф у 5 гривень, зараз пропонують підняти його до 6. У Миргороді у вересні підняли вартість проїзду до 5 гривень. А у Горішніх Плавнях із квітня у міських маршрутках їздять по 6. Ми вже не кажемо про Київ, де вартість проїзду у міському транспорті складає 8 гривень.

А який тариф, на вашу думку, буде оптимальним для Полтави? Скільки ви готові платити за проїзд у траспорті, щоб це не було для вас забагато, але і тариф дозволяв перевізникам не їздити у збиток?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так, як сьогодні: 2 - за тролейбус, 4 - за маршрутку
32,8%
Так, як було: 3 - за тролейбус, 5 - за маршрутку
32,8%
Можна більше: 4 - за тролейбус, 6 - за маршрутку
4,7%
Треба зменшити: 1 - за тролейбус, 3 - за маршрутку
7,8%
Дайош безкоштовний проїзд!
6,3%
Можна і по 10, аби автобуси нормальні їздили
15,6%
Я взагалі лише "зайцем" готовий їздити
0,0%
#Полтава #проїзд #тариф #вартість
Оголошення
live comments feed...