• Головна
  • Більше половини полтавців заключили договори з сімейними лікарями
15:32, 12 листопада 2018 р.
Надійне джерело

Більше половини полтавців заключили договори з сімейними лікарями

Більше половини полтавців заключили договори з сімейними лікарями

Начальник управління охорони здоров'я Сергій Котов повідомив, що за останніми даними  сімейних лікарів обрали  більше 175 тисяч полтавців, це  близько 60%  населення міста. Сергій Котов зауважив: ті, хто досі не уклав декларацію з сімейним лікарем, мають зробити це терміново, аби отримувати безоплатну медичну допомогу.

Первинну медичну допомогу мешканцям міста надають у Центрах первинної медико-санітарної допомоги. Там працюють 155 сімейних лікарів та 52 педіатри. Понад 7% з них мають вищу кваліфікаційну категорію. Окрім того, медична допомога надається на базі тридцяти амбулаторій, чотирнадцять з яких знаходяться у віддалених мікрорайонах міста (селищах, Лісок, Яківці, Івонченці, тощо), що значно покращує доступність громадян до первинного медичного обслуговування — інформує прес — служба міської ради.

Також серед актуальних питань нині  безпека на водоймах. Про організацію роботи комунального підприємства «Рятувально-водолазна служба» в осінньо-зимовий період доповів його керівник Євген Савчук. Він запевнив, рятувальники готові до осінньо-зимового періоду на 100%.

Нині вони проводять лекції для школярів, під час яких розповідають про правила поводження на водоймах зимою . Нині лекції розпочалися в закладах Подільського району. Невдовзі такі навчання проводитимуть і для учнів шкіл Шевченківського та Киїівського районів.

Раніше ми повідомляли Зарплати лікарів первинки зросли у два три рази

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#декларації #лікарі #амбулаторії #рятувальники
Оголошення
live comments feed...