• Головна
  • У Полтаві показали «Дике поле» - екранізацію роману Жадана
13:30, 9 листопада 2018 р.
Надійне джерело

У Полтаві показали «Дике поле» - екранізацію роману Жадана

У Полтаві показали «Дике поле» - екранізацію роману Жадана

8-го листопада у полтавськійWizoria«Колос» показали дебютний фільм Ярослава Лодигіна «Дике поле». Переглянути прем’єрний показ прийшли близько сотні глядачів. Перед початком сеансу із полтавськими шанувальниками кіно поспілкувалися режисер фільму – Ярослава Лодигін та виконавець однієї із головних ролей – Володимир Ямненко.

Режисер фільму Ярослав Лодигін розповів, як складно було обрати із цілого роману Сергія Жадана «Ворошиловград» (а фільм є його екранізацією), найважливіші та найбільш ключові моменти. Також зізнався, що кількох акторів для стрічки запросив на зйомки без проб.

Так у фільмі знялися відомі актори Олексій Горбунов та Володимир Ямненко.

Сам Володимир Ямненко оцінив «Дике поле» лаконічно, але надзвичайно високо.

-Це – краща картина, знята в Україні за часів незалежності! – констатував актор.

Ідея зйомок «Дикого поля» народилася у Сергія Жадана та Ярослава Лодигіна іще у 2013-му. Сценарій писали ретельно і довго. У липні 2017-го почали зйомки у Старобільську на Луганщині – у рідному місті Жадана. Фільм, на зйомки якого спочатку планували витратити близько мільйону, у результаті обійшовся у 31 мільйон гривень.

Переказувати вам сюжет «Дикого поля» та свої враження про фільм ми не будемо.

Скажемо лише, що стрічка варта того, аби піти до кінотеатру на його перегляд. Панорамні зйомки природи Донбасу – неймовірні. Історія героя, який має змінити велике місто на повернення до Дикого поля для захисту правди і справедливості – можливо, не нова, але правдива.

У стрічці є і лінія кохання, і обіцяний екшн – і погоні, і втечі, і протистояння із озброєними бандитами. Є і філософські діалоги, і гумор, який пом’якшує важкі картини сірої безпросвітності Дикого поля.

Нагадаємо, раніше Макс Кідрук презентував у Полтаві нову книгу.

#кіно #Жадан #Дике поле #Полтава #презентація
Оголошення
live comments feed...