• Головна
  • Письменник Макс Кідрук презентує у Полтаві нову книгу
18:32, 30 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

Письменник Макс Кідрук презентує у Полтаві нову книгу

 Письменник Макс Кідрук презентує у Полтаві нову книгу

 Вона отримала назву "Тут немає Бога". Макс Кідрук – один із найуспішніших українських літераторів, автор першого вітчизняного технотрилера «Бот». За освітою — інженер-енергетик. В 2007 році він виграв грант на навчання за кордоном і виїхав до Стокгольму, де вступив до аспірантури Королівського технологічного інституту. Тоді ж починає мандрувати країнами Європи.Влітку 2008 Кідрук вирушає у тривалу подорож Мексикою. Результатом поїздки стала книга «Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії», яка у 2009 році здобула ІІ премію на конкурсі «Коронація слова». Макс Кідрук опублікував більше 40 статей про свої подорожі в найвідоміших журналах світу. В листопаді 2014 року Кідрук спільно з організацією «Література. РВ» розпочали науково-популярний проект «Квантум» у Рівному. Метою проекту є розширення світогляду глядачів, адже серед тем є різноманітні лекції про космічні тіла та квантову фізику. Загалом Макс Кідрук побував більше ніж у 30 країнах світу. Нині вийшло кілька десятків творів, що користуються шаленою популярністю прихильників і викликають небачений ажіотаж. І ось – нове дітище, що його так очікували прихильники. Втім, з кожною новою книгою читачі зауважують – у бестселерах Кідрука все менше фантастичної складової і все більше соціальної. Щорічні зустрічі з письменником вже стали традиційними для Полтави. Ми зібрали найцікавіші моменти з інтерв’ю письменника

Про місця, які найбільше вразили у світі:

«Я не поділяю світ на країни, я поділяю світ на місця. І тому, якщо говорити про місце, яке мені найбільше сподобалося, то це острів Пасхи. Я перший українець, який побував на острові. Там є певна територія, заповідник, і коли ти туди входиш, то маєш охоронцеві написати своє прізвище, ім’я, хто ти і звідки. Мені стало цікаво, я попросив у нього ті зошити поглянути за останні кілька десятків років, і там не було жодного мандрівника-українця».

Про письменництво:

«Письменник це той, кого читають. І чим більше людей хочуть читати твої книги, тим кращий ти письменник! Пригадаймо, наприклад, Ремарка. Ця людина продавалася мільйонними накладами тільки у Німеччині. Все вирішують люди. І я підкреслюю - що більше людей тебе читає, то кращим письменником ти є».


Про екранізацію книг:

«Звісно, мені хочеться екранізувати твори, але це залежить не від мене. Я просто намагаюся щоразу писати кращі історії. Ліпше їх презентувати. Залучати більше читачів, сподіваючись, що ці історії знайдуть того, хто вважатиме їх достатньо крутими, аби вкласти гроші у їх екранізацію».

Про майбутнє України

«В нашій країні час зупинився. Є країни, у яких час може навіть іти назад. Я оптиміст, і вірю, що за 10 років можемо стати частиною Європи. Я не кажу про Євросоюз. Я кажу про ментальний і політичний аспект. Але на разі час спинився. І шальки терезів можуть можуть хитнутися як в той, так і в інший бік. І це дуже важливий момент. Від чого він залежить? Від нас самих. Від нашої здатності опиратися популізму і радикалізму у будь-яких проявах. Я оптиміст, і хочу вірити, що шальки схиляються на нашу користь. Але будь-якої миті, будь-який політик може всю ситуацію відкотити назад. Про наслідки цього мені навіть не хочеться думати»…Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кідрук #книга #презентація
Оголошення
live comments feed...